Jak reagujesz na braki u innych?

inne_spojrzenie

Dziś (tj. czwartek 16 sierpnia) o godz.: 21:00 odbędzie się e-spotkanie dla uczestniczek Inkubatora Kobiecych Pasji (IKP 1.0). Zainteresowane otrzymały już informacje z „wirtualną wejściówką” – na maila.

***

Perturbacje związane z ostatnim e-spotkaniem a także z wyzwaniami (jakże konstruktywne określenie problemów;)
jakie stoją przed nami w związku ze stroną WWW Kobiecego Inkubatora, wywołują pewne refleksje…

Na Twoich oczach „rodzi się” Kobiecy Inkubator. Widzisz jaki on jest, momentami, „brzydki” – wizualnie, organizacyjnie – niedoskonały. Mam nadzieję, że doceniasz to, że pozwalamy się ‚podpatrywać’ jak się wydarzamy, jak się stajemy… W moim odczuciu to niezła lekcja, żywy dowód na to, że można działać „pomimo” – braków, niedoskonałości.

Druga myśl to taka, że w związku z tym, że same pragniecie własnego, autorskiego projektu – my jesteśmy jak lustro, w którym odbijają się Wasze lęki – konkretnie w tym temacie, w temacie własnego projektu…

Twoja irytacja, że coś nie do końca działa… a także Twoja elastyczność, zrozumienie dla powyższego…
To wszystko daje Cie informacje zwrotną – co Ty sama myślisz:
– o tym, kiedy można rozpocząć projekt?
– i jak prowadzi się początkujący projekt?

Zaobserwuj swoje reakcje i wyciągnij wnioski – prawdopodobnie w podobny sposób będziesz reagowała w przypadku własnego „dzieła”. Czy w ogóle jesteś w stanie „zacząć”? Perfekcjonistka może nigdy nie wystartować ze swoim pomysłem, bo ciągle ona/coś/ktoś/okoliczności będą ‚niewystarczające dobre’.

A jak to jest u Ciebie: czujesz złość czy akceptację? Napisz do mnie, jestem ciekawa Twoich przemyśleń: mbladowska@kobiecyinkubator.pl

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2020 KLEO Template a premium and multipurpose theme from Seventh Queen

Log in with your credentials

Forgot your details?