90-te urodziny i co słychać w Kobiecym Inkubatorze?

czas_ucieka

Być może zastanawiasz się skąd ta cisza w Kobiecym Inkubatorze? Dla wielu kobiet dzieje się i to bardzo wiele! No ale od początku…  Być może byłaś na urlopie i nie do końca orientujesz się, co się działo u nas w ciągu ostatnich kilku miesięcy.  Ten wpis wyjaśni wszystko.

W ramach Inkubatora Kobiecych Pasji – projektu który realizuję wspólnie z Małgosią Dwornikiewicz-Opalińską, każda zainteresowana  tematyką pasji kobieta mogła (i nadal może:)
zapisać się na bezpłatny biuletyn z pakietem kilku darmowych ćwiczeń (głównie PDF):
http://kobiecyinkubator.pl/zapisz-sie-na-biuletyn-i-odbierz-gratis/

Jednakże to nie wszystko, to dopiero początek! Grupa kilkudziesięciu kobiet poszła już o ten pierwszy, magiczny krok dalej. Na początku lipca, za symboliczną kwotę 59zł dziewczyny wykupiły dostęp do e-szkolenia: „Jak odkryć i nazwać swoją pasję? IKP  1.0”.

Kilka z nich zabrało się z miejsca ostro do pracy! Przerabiają najskuteczniejsze ćwiczenia do odkrywania swojej misji życiowej i próbują zdefiniować swoją pasję. Tworzą kolaże, napędzają się do pracy komentując wzajemnie swoje postępy oraz otrzymują indywidualne maile trenerskie.

W ostatni czwartek podczas sesji on-line dokonywałyśmy wzajemnych interpretacji swoich kolaży i wyników z pierwszych ćwiczeń. To było pasjonujące, energetyczne doświadczenie! Jeszcze za wcześnie na konkretne definicje odkrytych pasji, natomiast to, co „wyszło” np. Joannie pozwala jej zacząć myśleć o swoim autorskim projekcie… i to międzynarodowym!

Jeżeli czujesz, że zaczynasz być gotowa do zrobienia tego pierwszego, magicznego kroku … napisz do mnie:
„Wchodzę w to!” na adres: mbladowska@KobiecyInkubator.pl
… a wówczas znajdziesz się na liście oczekujących na kolejną edycję i to do Ciebie, w pierwszej kolejności napiszę maila z zaproszeniem do e-szkolenia!

A jeśli nie do końca wierzysz, że można uporządkować się wewnętrznie na tyle, żeby „dokopać się” do swojej pasji i to za 59zł, pracując nad sobą w dogodnym dla siebie czasie, on-line… zerknij na listę narzędzi, inspiracji, wsparcia indywidualnego, trenerskiego i grupowego oraz licznych bonusów:
http://kobiecyinkubator.pl/2012/08/14/otwieramy-wrota-do-ikp-1-5/

Do zobaczenie po drugiej stronie lustra!

 

ĆWICZENIE

Wyobraź sobie, że dziś są Twoje 90-ąte urodziny. Przychodzą Twoje dzieci, wnuki, obecny jest Twój wieloletni partner i najserdeczniejsza przyjaciółka (w równie leciwym wieku:)  A może już ich wtedy z Tobą nie będzie… w każdym razie:

  • Jak podsumowujesz swoje życie?
  • Czego doświadczyłaś?
  • Jaka byłaś?
  • Co robiłaś?
  • Co osiągnęłaś?
  • Za co jesteś SOBIE wdzięczna?

—> Zacznij odpowiadać sobie na te pytania, przelewaj myśli na papier… może akurat to ćwiczenie coś nowego w Tobie uruchomi?

 

 

 

 

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2020 KLEO Template a premium and multipurpose theme from Seventh Queen

Log in with your credentials

Forgot your details?