Sprawdź, co powiedziała „Grażyna od mandali” o szkoleniu pasja-projekt

GrazynaSlamaUgorska

 

„Witam Małgosiu :)

 

Cieszę się, że zapisałam się na Wasze e-szkolenie. Daje mi okazję do przemyślenia wielu rzeczy, kim chcę być, czym się zajmować. Skończyłam w tym roku 40 lat. Mam za sobą 19 lat pracy. I choć robie wiele z rzeczy, które lubie robić, to obecna formuła mi nie wystarcza, wypaliłam się już i odczuwam jej ograniczenia. Nie da mi już takich mozliwości rozwoju jakich bym chciała i pod względem finansowym też mi już nie wystarcza.

 

 

Co się zmieniło od momentu zapisania się na kurs? Sporo:) Uświadomiłam sobie, że szukałam pomysłów na siebie, na zarabianie pieniędzy, jednocześnie uciekając od siebie. Uważałam, że na tym co teraz robię, na tym co lubię nie będę wstanie zarabiać tyle ile chcę oraz, że nie jestem tak dobra jak inni czy nie mam nic na tyle ciekawego do powiedzenia, by móc się od innych wyróżnić i przyciągnąć klientów.

 

 

Uświadomiłyście mi, że uciekam od swoich pasji. Zamiast w nie wierzyć, inwestować i je rozwijać, to chcę je porzucić dla jakichś substytutów, które ponoć przynoszą więcej pieniędzy. Dowiedziałam się, że sama wiedza i profesjonalne umiejętności to nie wszystko i że nie jest to ostateczny warunek sukcesu. Uświadomiłyście mi, że nawet zaczynając i będąc „niedoskonałym” można innym pomóc, dać im to czego potrzebują i szukają. Że obok wiedzy i umiejętności liczy się też osobowość i zaangażowanie oraz to coś unikalnego, co ma każdy z nas a co sprawia, że to co oferujemy jest wyjątkowe i niepowtarzalne.

 

 

Nie wiem jeszcze czym jest to moje „coś unikalnego”, ale jestem przekonana, że je mam :) Lubie robić mandale. Jedna z nich jest na moim kolażu. Kiedy się jej przyglądałam uświadomiłam sobie jaka jest przemyślana i jak zadbałam o szczegóły. A zawsze myślałam, że mam problem z dbaniem o szczegóły tego co robie, że wszystko robie „po łebkach”. Okazuje się, że nie wszystko. Dostałam też zwrotki, że mandale się podobają. Więc je odgrzebałam, program do ich robienia też i teraz trenuje nowe wzory :) Mam kilka ciekawych pomysłów. Zajełam się też grafiką wektorową (ucze się programu) dzieki, której te mandale nabiorą nowego wymiaru.

 

 

Odświeżyłam stronę ze swoimi mandalami ttp://malowanesercem.webnode.com/fotogaleria/  Mam pomysły do czego je wykorzystać. Moge robić grafikę na blogi, facebook itp. Mozna je drukować jako plakaty, obrazy, kartki, co mi tam jeszcze wpadnie do głowy :)  Nie wiem tylko jeszcze jak to rozpropagować i zorganizować. Myślę też o blogu z tutorialami o obsłudze różnych programów komputerowych i poradami. Uczę się obsługi darmowego programu Inkscape do grafiki wektorowej. A wskazówek w internecie za dużo nie ma. Więc temat do bloga jak znalazł. Może jakieś odpłatne kursy wideo. I chcę nadal organizować oraz prowadzić własne warsztaty, szkolenia, dzięki którym uczestniczącym w nich ludziom w życiu będzie nieco łatwiej. Może też jakieś fajne projekty się pojawią.
 

 

Mam 3 tematy. Nie wiem, który z nich to moja pasja. Może wszystkie 3 na raz, tylko w różnym stopniu? Nie wiem jeszcze jak to zorganizować oraz jak dotrzeć do klientów. Mam jeszcze lęki czy to wyjdzie, czy się uda, czy będą chętni? Mam nadzieję, że znajdę na nie odpowiedzi. Mimo wszystko czuje się inna, pewniejsza siebie. Widzę, że mam szansę na fajną pracę i życie.
 

 

Serdecznie pozdrawiam

 

Grażyna Słama-Ugorska
http://malowanesercem.webnode.com/fotogaleria/

 

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2020 KLEO Template a premium and multipurpose theme from Seventh Queen

Log in with your credentials

Forgot your details?