Mapka e-szkolenia, czyli z czego możesz korzystać

fallowMe

Witajcie przyszłe PASJOnatki! Dzisiaj Kilka spraw porządkowych. Jeżeli jesteś u nas na e-szkoleniu Jak odkryć i nazwać swoją pasję  i potrzebujesz przypomnienia – co, gdzie, kiedy i jak się szkolimy – podsyłamy mapkę:

***

Na tej stronie znajdują się materiały szkoleniowe, instrukcje, ćwiczenia, nagrania , inspiracje, wskazówki i bonusy. Wnioski z ćwiczeń możesz konsultować z Małgosią: mdwornikiewicz@KobiecyInkubator.pl

 ***

Tutaj interpretujemy wzajemnie swoje kolaże korzystając z opcji komentarzy. Co zrobić, aby Twój kolaż poddać burzy mózgów Uczestniczek (to nie jest obowiązek oczywiście)? Instrukcja budowania e-kolażu znajduje się na stronie szkoleniowej. Następnie wystarczy podesłać nam plik:
mbladowska@KobiecyInkubator.pl lub mdwornikiewicz@KobiecyInkubator.pl
który my zamieścimy na STRONIE Z KOLAŻAMI. Od tej chwili możesz czytać interpretacje swojego kolażu  – tzw. fantazje, wariacje, przepuszczone przez indywidualne filtry poznawcze „czujki” – od pozostałych dziewczynJ

 ***

  • WEBINARY– czyli e-spotkania, na których interpretujemy kolaże. Dostajecie link i hasło do e-pokoju na kilka dni przed e-spotkaniem oraz w dniu e-spotkania.  Podczas spotkania decydujemy jakie prace bierzemy na tapetę (najczęściej max 2 kolaże). Dotąd spotykałyśmy się w wybrane czwartki w godz.: 21:00 – 23:00 i wszystko zmierza ku temu, aby każdy czwartek był do Waszej dyspozycjiJ Zapraszamy również te z Was, które jeszcze nie dopracowały się swoich kolaży i wniosków z ćwiczeń. Pomożecie i zainspirujecie się pomagając innym.

 ***

… a jeżeli nie jesteś jeszcze z nami, a zaczyna rodzić się w Tobie chęć dołączenia
do Inkubatora Kobiecych Pasji, chcesz poznać szczegóły i przejść na drugą stronę lustra…
…wejdź na: http://kobiecyinkubator.pl/inkubator-kobiecych-pasji-1-5/

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2020 KLEO Template a premium and multipurpose theme from Seventh Queen

Log in with your credentials

Forgot your details?