Trzy „P”: pat, paradoks, pasja

ok

Drogie Czytelniczki, sygnalizujecie problem z motywowaniem się do pracy własnej (odnajdywanie pasji). Ciężko Wam zabrać się do przerabiania ćwiczeń i w ogóle do wejścia do Inkubatora Kobiecych Pasji. Jeżeli jesteś w tej sytuacji to… gratuluję!!

 

Letarg i niemoc…

Z czego tu się cieszyć? Otóż jest z czego, ponieważ WESZŁAŚ już na tę „drogę” – zapisałaś się na biuletyn albo weszłaś już do Inkubatora (pamiętasz? liczy się droga a nie wyłącznie cel). Ba! Przechodzisz już pierwsze katusze twórcze – tzw. niemoc twórczą. To dobry znak! Przesadzam?

Pomyśl, Czytelniczko, o tych wszystkich kobietach wokół siebie, które zawieszone w codzienności – w najlepszym razie – odkładają myślenie o sobie, o swoim rozwoju na wieczne potem (a czasami nad wyraz emocjonalnie zaprzeczają jakoby było to im w ogóle potrzebne do pełni szczęścia).

Pogratuluj sobie tego, że już jesteś na tym etapie, chociaż sama dobrze wiem, jaki jest on IRYTUJĄCY. Jesteś wyjątkowa! Wytrwaj ten „patowy’ moment na drodze do Twojego sukcesu, do poznania siebie – swojej pasji, swoich talentów, do stworzenia czegoś swojego.

 

Banalne – to, co Cię nie zabije, to Cię wzmocni

W weekendowej wyborczej, czytając wywiad z reżyserem filmów komediowych, Juliuszem Machulskim (m.in. Vabank, Seksmisja, Kingsajz, Kiler i Kilerów 2-uch) moją uwagę przykuł fragment o jego mamie:

„(…) wiem, że jako młoda dziewczyna siedziała półtora roku w stalinowskim więzieniu za chęć ucieczki do Szwecji. Trochę ją to pokiereszowało i potem każdy dzień na wolności uważała już za karnawał w Rio, stąd pewnie ten jej optymizm. Zresztą, odziedziczyłem go po niej.”

Pomyśl proszę teraz przez chwilę, czy mogłabyś teraz inaczej spojrzeć na swoje chwilowe trudności ale i na doświadczenia z przeszłości – jak na z a s o b y. Syn więźniarki stalinowskiej stał się reżyserem komediowym… Czy takie koszmarne przeżycie może być zasobem? Czy letarg, zwlekanie, przeróżne dołki i cała ta niemoc przed zmianą – czy mogą być zasobem? Czy chciałabyś, aby takie „odwrócenie” stało się również Twoim udziałem?

Ciekawa jestem jak będzie wyglądał Twój życiorys: od „A” do pasjonatki „YZŹŻ”!

 

Być może jesteś gotowa, właśnie TERAZ, aby iść o krok dalej. Wybór należy do Ciebie:

 

Bilet wstępu do Inkubatora Kobiecych Pasji (99zł):
http://kobiecyinkubator.pl/inkubator-kobiecych-pasji-1-5/
(a do tego otrzymasz na maila jednorazową propozycją poniższego pakietu – o połowę taniej!)

 

Pakiet trzech mini e-szkoleń: zwlekanie + lęk przed porażką + lęk przed sukcesem (49zł):
http://kobiecyinkubator.pl/pakiet-3-miniszkolen-zwlekanie-lek-przed-porazka-lek-przed-sukcesem/

 

Jeżeli chcesz uwolnić się od blokad z przeszłości – indywidualne prowadzenie – skontaktuj się z Sylwią Kalinowską bezpośrednio podając hasło: KOBIECY INKUBATOR. Sylwia Kalinowska – jest life-coachem, trenerką rozwoju osobistego, terapeutą, dyplomowanym, coachem EFT I stopnia, certyfikowanym coachem Metody Tippinga, malarką Vedic Art oraz psychologiem in spe. http://www.CoachingDlaKobiet.com/ tel. +48 509 504 152, e-mail: s.kalinowska@coachingdlakobiet.com

… a jeżeli nadal czujesz, że pat… no to pat! Sama wiem, jaki to przykry etap, ale no właśnie, to tylko etap. Jesteś na drodze! Do przeczytania kolejnym razem!!

 

Pozdrawiam niezmiennie z pasją!
Małgosia Bladowska-Wrzodak
Kobiecy Inkubator

PS. Jeżeli chcesz otrzymywać podobne, imienne listy zapisz się http://kobiecyinkubator.pl/zapisz-sie-na-biuletyn-i-odbierz-gratis/

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2020 KLEO Template a premium and multipurpose theme from Seventh Queen

Log in with your credentials

Forgot your details?