Opinie o e-spotkaniu Interpretacja Kolaży i Ćwiczeń

nad

Wczoraj w godzinach późno wieczornych zebrała się wirtualna grupka kobiet. Poświęciły swój cenny czas, który równie dobrze mogły przeznaczyć na czytanie ciekawej powieści, dokształcanie się zawodowe czy też na pielęgnowanie relacji rodzinnych tudzież kuchennych blatów… Mogły wziąć długą kąpiel, „zrobić sobie pazurki” czy po prostu obejrzeć coś w TV lub też powtórzyć gramatykę języka obcego, którego się aktualnie uczą… Tego wieczoru wybrały inaczej. Niektóre musiały wcześniej oddelegować opiekę nad dzieckiem/dziećmi, żeby móc dać sobie czas. Na co? Co takiego ważnego przyciągnęło owe kobiety do komputerów i laptopów (nierzadko zarezerwowanych wcześniej:) w godz. 21:00-23:00!

Nie zapominamy też o tych, które tym razem nie były obecne na webinarze. Kilka z nich napisało e-maila usprawiedliwiającego… Bo jesień, bo czas kobiecy wewnętrzny:) One nawet w tych okresach wycofania się, nie podejmowania aktywnego poszukiwania pasji tej pasji paradoksalnie poszukują. Dają sobie czas, szukają odpowiedzi na pytania, które Małgosia Dwornikiewicz-Opalińska zadaje podczas webinarów:

Co jest TERAZ dla mnie ważne?
Jakiego sensu i jakości potrzebuję w życiu?
Co bym zrobia JUŻ TERAZ, gdybym nie miała żadnej wymówki? 
(i wiele innych „naprowadzaczy” wymagających gruntownych przemyśleń)

Ale wracając do wspomnianych na początku bohaterek wczorajszego e-spotkania interpretacyjnego. Publikuję anonimowo wypowiedzi, które nadesłały po spotkaniu:

Witam . Po wczorajszym webinarze doszłam do miejsca, by zakasać rękawy i zdecydowanie, systematycznie podjąć pracę. Ociągałam się z proponowanymi przez Was ćwiczeniami, bo zajmowałam na razie punkt obserwacyjny i analizacyjny ( czy warto i czy chcę).
Chcę zawalczyć o swoje, dotrzeć do  wnętrza i ujawnić to, co tam skrywam przed innymi. Chciałabym to zrobić mądrze.
Blokują mnie bardzo moje przekonania i powinności jako matki, żony, chrześcijanki, grzecznej osóbki, a wewnątrz odkrywam sprzeciw wobec narzucanych nam norm zachowań, braku indywidualnego podejścia,  gaszenia potencjału i osobistego, głębokiego piękna.
Zdaję sobie sprawę, że czeka mnie wiele, wiele pracy, najpierw nad sobą , zmianą swych przekonań, podjęcie szkoleń, by potem odważnie rozwinąć skrzydła, i ostatecznie pomagać w tym innym..
jeszcze raz – cieszę się, że Was spotkałam !!! ściskam – Aneta

Na webinary zapraszamy również „świeżynki” – te z Was, które nie zaczęły jeszcze przerabiać ćwiczeń ani tym bardziej nie stworzyły swojego kolażu  z różnych względów. Albo dopiero co weszły do Inkubatora albo zwlekają, albo mają różnego typu blokady przed zmianą o czym pisałam więcej tu:  Trzy „P”: pat, paradoks, pasja

Jestem na gorąco po pierwszym webinarze z mega motywacją, żeby zrobić swoje ćwiczenia i wykonać kolaż. Ogromne dzięki za takiego kopa!!! Agnieszka

Jeżeli zainteresowało Cię to, co przeczytałaś i masz ochotę dowiedzieć się więcej o e-szkoleniu „Jak odkryć i nazwać swoją pasję?”… przekonaj siebie samą czy warto: http://kobiecyinkubator.pl/inkubator-kobiecych-pasji-1-5/ 

Do Inkubatora Kobiecych Pasji dołączyły kobiety z różnych zakątków świata i Polski: z Cypru, USA, Irlandii i Londynu, z Warszawy i  ze Szczecina, z malutkich miejscowości również:) Cieszymy się!!  Przybywajcie!

 


FindingNemo, acrylics on canvas, 2008

 

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2020 KLEO Template a premium and multipurpose theme from Seventh Queen

Log in with your credentials

Forgot your details?