Karuzela PASJOnatek

ccc

 

List od poszukiwaczki pasji B. l. 44


„Wysłuchałam rozmowy z zainteresowaniem i pewna dozą sceptycyzmu ,który zawsze mi towarzyszy od tak, na wszelki wypadek gdyby treść mi sie nie spodobała. Od kilku lat uczestniczę w rożnych warsztatach i temat jedności duszy i ciała nie jest mi obcy. Jednak bardzo opornie idzie mi docenianie i uznanie dla mojego ciała. Ciało to ciało i juz. Jednak po wysłuchaniu zdecydowałam, że spróbuje posłuchać co tez mówi mi ciało, Do tej pory jakoś nic z jego opowiadań nie mogłam zrozumieć. Wzięłam sie zatem do pisania służbowych maili ,których nie znoszę pisać i część uwagi przekierowałam na swoje ciało. Rzeczywiście zaczęło mówić. Cały czas czuję jakby cos ogromnego przewalało się w moim brzuchu i podbrzuszu. To chyba ogromne napięcie gromadzone latami. Nie bardzo wiem co to znaczy, ale wiem już, że ciało faktycznie mówi do mnie cały czas.

Jestem 44 letnia kobietą, która parę lat temu odkryła, że żyje w totalnej niezgodzie z sobą i od tego momentu szukam miejsca i spełnienia dla siebie. Na razie jestem właśnie na etapie szukania w sobie swoich prawdziwych talentów. Nie idzie mi zbyt dobrze. Czasami trącę wszelka nadzieję i zastanawiam się, czy nie jestem może wyjątkiem i akurat ja nie posiadam talentów. Wracając jednak do rozmowy chciałam podziękować za maila. Choć nie wiem jeszcze i nie rozumiem roli ciała to jednak doświadczając dzisiaj ”krzyku” mojego brzucha wiem, że ono ma swoją wielka inteligencję, która chce mi służyć. Gdybym tylko umiała słuchać i rozumieć moje ciało….dziękuje jeszcze raz i serdecznie pozdrawiam B.”

B. nawiązuje w swoim liście do wywiadu z Zosią Rzepecką, który w trzech odcinkach wraz z innymi darmowymi materiałami możesz subskrybować zapisując się na biuletyn:
http://kobiecyinkubator.pl/zapisz-sie-na-biuletyn-i-odbierz-gratis/

Listy od PASJOnatek z Inkubatora

(czyli Uczestniczek e-szkolenia, szczegóły na dole)

 

„Cześć Kochane Kobiety,

 Ja wróciłam z wakacji, na które pojechałam sama – całe wakacje były głębokim wglądem w siebie i byciem blisko siebie – a tym samym odkrywaniem co sprawia mi radość i co jest moja pasją, a co jest wyzwaniem.

Sporo się o sobie dowiedziałam  i teraz chętnie wrócę do treści, które powstały dzięki ćwiczeniom i nareszcie je do Was wyślę. Te wakacje były wypchnięciem samej siebie ze strefy komfortu – bo po raz pierwszy w życiu pojechałam sama. Był to wyjazd na Majorkę.

 Genialny czas – zrobiłam to co kocham pojechałam w podróż. Ja nie czuję, że utknęłam czuję, że idę do przodu – warto jednak bym swoje słowa przelała na komputer i poprosiła Was o dodatkowy feed back.

Ściskam Was bardzo mocno. J.”

  

„Witaj Małgosiu,

Jak byś czytała w myślach i pewnie nie tylko ja to powiem :)
W samą porę ten list. Właśnie sobie siedziałam i odkładałam na kiedy indziej. Zrobiłam już co prawda sporą część ćwiczeń ale dotarło do mnie że nie mogę i nie chcę pędzić.
Staję się wtedy mniej uważna swoje myśli i odczucia, mam gorszy kontakt ze sobą.
Nie bez znaczenia jest na pewno fakt, ze akurat zbliżyłam się do momentu kiedy to kobieta co miesiąc zwalnia … przynajmniej, nie która kobieta ,
a ja postanowiłam nie opierać sie temu naturalnemu rytmowi :)
także trawię sobie to co zrobiłam do tej pory … zatapiam się w sobie … i obserwuję.
A z kolejną falą zabieram się do dalszej pracy :)

Pozdrawiam
E.”

 

Jeżeli czujesz, że dojrzałaś do decyzji:

 • tak, chcę zdefiniować czym jest moja pasja,
 • tak, chcę stworzyć swój autorski projekt w oparciu o nią,
 • tak, pasja może być moim hobby / zmienić się w biznes,
 • tak, chcę żyć z pasją, spełniać się każdego dnia.… wejdź do Inkubatora Kobiecych Pasji.
  *
  „Jak odkryć i nazwać swoją pasję” to wyjątkowe e-szkolenie
  – połączenie pracy własnej ze wsparciem trenerskim, wirtualnymi e-spotkaniami (webinary) i wiele wiele bonusów cały czas w kontakcie z Małgosiami – akuszerkami Twojej pasji. Upewnij się i dołącz do nas: http://kobiecyinkubator.pl/inkubator-kobiecych-pasji-1-5/

  *

  PS. Nie ma znaczenie gdzie mieszkasz i ile masz czasu, szkolenie jest stworzone
  z myślą o kobietach w przeróżnych sytuacjach życiowych – pracujesz nad pasją wirtualnie,
  w swoim tempie. To my dostosowujemy się do Ciebie. Będziesz miała dostęp do szkolenia
  przez okrągły rok, a kolejny krok TU. Dajemy 100% gwarancję satysfakcji.

*
Pozdrawiamy nieustannie z pasją,
dwie Małgosie:

Małgorzata Bladowska-Wrzodak
mbladowska@KobiecyInkubator.pl
Skype: mbladowska

&
Małgorzata Dwornikiewicz-Opalińska
mdwornikiewicz@KobiecyInkubator.pl

 

 

 

 

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2020 KLEO Template a premium and multipurpose theme from Seventh Queen

Log in with your credentials

Forgot your details?