List w tym gorącym… okresie!

BlogProjektowyJestJakTaSlonica

Twój Blog Projektowy jest jak ten słoń – ciężki, ale w końcu poleci!

Witam w tym gorącym, przedświątecznym okresie!

Pozwól niech zgadnę… Może i chciałabyś mieć swój autorski projekt, swoją wizytówkę w Internecie. Własny blog – fajna sprawa, tym bardziej że w Inkubatorze Blog-Projektów chodzi o coś jeszcze – o możliwość zarabiania w przyszłości na swojej pasji. Wszystko fajnie, ale jest jedno małe ‚ale’…
ale … boisz się… prawda?

 

No i dobrze, bój się! Bo kiedy masz się bać jak nie teraz?? Teraz „wyboisz się” za wszystkie czasy i może Ci przejdzie. To jest  jakiś sposób, prawda? Zgadzam się. Nie klikaj. Nie dopytuj mnie o szczegóły na temat propozycji dla przyszłych blogerek. Po co komplikować sobie życie? Po co? I to jeszcze przed Świętami i Nowym Rokiem, zawracanie głowy. Po co Ci to?

 

Patrzysz teraz na ekran swojego komputera, czytasz ten oto wpis i zastanawiasz się czy stroję sobie z Ciebie żarty, czy może już nie chcę Ciebie wspierać na drodze pasja-blog projekt – własny biznes? Troszkę prowokuję, bo domyślam się jak możesz teraz się czuć. Skąd mogę to wiedzieć?

 

Kiedyś bałam się dokładnie tak samo, a wokół mnie nie było zbyt wielu osób, które by wierzyły w moje śmiałe marzenia. Czy pierwsze trudności są usprawiedliwieniem do porzucania swoich marzeń? Do odkładania ich na półkę? Na wieczne: później?

 

Wiesz co… Na serio, nie reaguj na moją propozycję. Nie odbieraj prezentów ode mnie. Cicho sza i jakoś do siego roku… Co się wtedy stanie w 2013? Nic. Nic się nie wydarzy. Minie kolejny rok, w którym nie zrealizuje się Twoje marzenie o autorskim projekcie. Ufff jak ulga. Spokój. Święty spokój. Dobrze Ci z tym? I dobrze!

 

Pozdrawiam Ciebie z przekorną nutką:)
Małgosia Bladowska-Wrzodak

*
PS. Jednak jak zechcesz abyśmy „pobały się” razem – zapraszam
– dołącz do nas, do Inkubatora Blog Projektów Pasjonatek

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2020 KLEO Template a premium and multipurpose theme from Seventh Queen

Log in with your credentials

Forgot your details?