Napisz o tańcu a będzie Ci dane!

AkademiaTanca


Uwaga konkurs!!

Słuchajcie, Akademia Tańca M&I Sulewscy przygotowała dla nas nie lada gratkę! Spójrzcie tylko na te karnety!! Wystarczy, że uzasadnisz jaki styl tańca najbardziej Ci odpowiada, pobudza do zmysłowego ruchu, a możesz otrzymać dwa pojedyncze karnety na miesięczny kurs tańca – dla Ciebie i przyjaciółki!

Czekam na Wasze listy pod adresem: mbladowska@KobiecyInkubator.pl
Karnetów jest naprawdę baaaardzo dużo!! Konkurs zainteresuje przyszłe tancerki – z Warszawy i okolic (ze względu na warszawskie lokalizacje oddziałów Akademii Tańca).

Ladies latino? Taniec brzucha? Salsa solo? Zumba? A może ladies style?

Taniec jest naturalną potrzebą każdej z nas. Każda kobieta chce być naturalnie piękna, poruszać się z wdziękiem i gracją i umieć wytańczyć swoje emocje.  Poznaj wachlarz możliwości – odkryj zajęcia taneczne dla kobiet w Akademii Tańca M&I Sulewscy.

 

ladies latino – dla kobiet zmysłowych

 Nauczysz się pięknie poruszać biodrami, tańcząc sambę, cha-chę, rumbę, pasodoble, salsę, bachatę i merengue. Obudzisz w sobie latynoską duszę i zmysłową naturę. Zajęcia są intensywne, angażują i wszechstronnie rozwijają całe ciało. Zmysłowe ruchy, latynoskie rytmy, kobiece choreografie, trening dla ciała – wszystko, czego nauczysz się na zajęciach możesz wykorzystać nie tylko solo, ale również w parze.

 

taniec brzucha – bądź naturalnie kobieca

 Wywodzi się z krajów arabskich i Turcji, chociaż narodził się jeszcze w czasach starożytnych przed nastaniem Islamu i był związany z kultem płodności. To taniec subtelny i zmysłowy – pozwala poczuć się kobieco i naturalnie w swoim ciele, wyzwolić w sobie naturalną kobiecość. Dynamiczne biodra, płynne ruchy i zaskakujące sekwencje drżeń tworzą niezwykłą, kontrastową całość. Jest zdrowy i naturalny dla ciała, uelastycznia kręgosłup, pięknie modeluje brzuch i inne partie ciała.

 

salsa solo – dla kobiet z temperamentem

 Salsa to rytmy afrokubańskie i karaibskie z domieszką jazzu. Jako taniec salsa czerpie z wielu różnych stylów tańca – rozwijała się na Kubie, w Portoryko, Nowym Jorku, jak też innych krajach latynoskich regionu Karaibów. To taniec dla kobiet z temperamentem – rozkołysane biodra, gorące rytmy, naturalne latino. Na zajęciach tańczymy salsę, bachatę i merengue – uczymy się wykorzystać wszystkie swoje umiejętności solo na parkiecie jak też efektownie zaprezentować się w parze.

 

Zumba – bądź dynamiczna!

Zumba to fuzja tańca i fitnessu – innowacyjny system, opracowany przez amerykańską korporację Zumby. Wyjątkowa formuła zajęć sprawia, że bawisz się już od pierwszych zajęć. Proste choreografie, niesamowita fuzja stylów i motywująca muzyka tworzą atmosferę pełną entuzjazmu i porywają do zabawy. Dynamiczne połączenie rytmów latynoskich i międzynarodowych (reggaeton, salsa, flamenco, hip-hop, samba i wiele innych) sprawia, że każde zajęcia to podróż dookoła świata.

 

ladies style – zostań gwiazdą rewii!

 Na tych zajęciach rozbudzisz swoje zmysły poprzez naukę seksownych choreografii, które zostały specjalnie dobrane w taki sposób, żeby wyzwolić w nas prawdziwą kobiecość. Nauczysz się poruszać się z gracją, opanujesz umiejętność chodzenia na obcasach, Twoje ruchy nabiorą wdzięku. Chcesz tańczyć jak Beyonce, kusić jak gwiazda burleski, uwodzić jak Merlin Monroe? – zajęcia ladies style są dla Ciebie. W programie burleska, kankan, cheerleading i wiele innych!

 

Więcej na: AkademiaTańca M&I Sulewscy

 

 

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2020 KLEO Template a premium and multipurpose theme from Seventh Queen

Log in with your credentials

Forgot your details?