Przestań pożądać (życia) bliźniego swego

BabskaPracownia_logo

Zastanawiam się, czy macie już sprecyzowane postanowienia noworoczne? Warto znać pułapkę w jaką najczęściej wpadamy w każdym Nowym Roku. Otóż jak podają – rzecz jasna amerykańscy badacze – fiksujemy się na procesie PRAGNIENIA danego celu, zamiast go po prostu CHCIEĆ i… iść jak po swoje!

 

Na czym polega różnica pomiędzy CHCIEĆ a PRAGNĄĆ? To drugie to pobożne życzenie. Natomiast CHCEenie – rozumiane jako akt woli, wybór, decyzja – uruchamia całą sekwencje zdarzeń i prowadzi do oczekiwanego rezultatu. To nie żadne czary-mary tylko ukierunkowane działania – głównie te wcześniej zaplanowane, ale nie tylko.  Doprawdy nie doceniamy tego, że jesteśmy posiadaczkami wolnej WOLI. Kiedy o tym ostatnio myślałaś? Być może w podstawówce, na lekcji religii.

 

Pragnienie jest mocną, dość przyjemną, bo „nakręcającą” emocją, ale szybko zamienia się w fiksację – w stałe pożądanie połączone ze strachem przed utratą. Zaczynamy pożądać czegoś – np. życia pełnego pasji, tak mocno, że zmienia się to w obsesję. Uczucia napędzają myśli, myśli napędzają uczucia i … i co? I klops. Nic się nie dzieje, poza owym rozrywającym duszę pożądaniem.

 

Jeżeli czegoś chcesz – to zależy to od Twojej decyzji. Jeżeli chcesz – to znaczy, że to jest w zasięgu Twoich możliwości. Jeżeli chcesz życia z pasją – zapraszam do Inkubatora Kobiecych Blog-Projektów. Twój świadomy i wolny akt woli dzieli Ciebie od decyzji ujrzenia wszystkich materiałów szkoleniowych zawartych na specjalnej stronie e-szkoleniowej: http://www.babskapracownia.pl/

 

Kilka z Was powiedziało sobie „TAK, CHCĘ” i świadomie przeszły na drugą stronę tęczy. Pożądanie zostawmy sobie na inne okazje… Teraz liczy się Twoje CHCEnie. A chcesz? Co Ciebie powstrzymuje? Zobacz, jeszcze jest oferta świąteczna, z prezentami:
http://kobiecyinkubator.pl/wejdz-do-inkubatora-blog-projektow-pasjonatek/ 

 

Pieniądze są problemem? Napisz do mnie w sprawie rat: mbladowska@KobiecyInkubator.pl

 

 

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2020 KLEO Template a premium and multipurpose theme from Seventh Queen

Log in with your credentials

Forgot your details?