9 marca Manufaktura Kobiecości warsztaty (Warszawa)

manufakturaKobiecosci www
Kobiecy Inkubator wspólnie z Akademią Tańca M&I Sulewscy
ma zaszczyt zaprosić na mini warsztaty rozwoju osobistego dla kobiet. Poniżej szczegóły. Do zobaczenia i do wspólnego celebrowania kobiecości:) Dzień Kobiet tuż tuż:)

Sobota 9 marca
16:00 – 20:30
ul. Miedziana 11

Manufaktura Kobiecości to warsztat skierowany do wszystkich kobiet, które chcą się rozwijać w różnych dziedzinach, szukają inspiracji i chcą lepiej zrozumieć swoje potrzeby. Specjalnie z okazji Dnia Kobiet w programie wszystko to, co kobiety lubią najbardziej, czyli taniec, rozmowa i relaks:

16:00 – 17:30 – ladies style z Kasią Żurawską
17:45 – 18:45 – kobiece ciało i seksualność z Sylwią Bogucką
19:00 – 19:45 – joga hormonalna z Barbarą Maziarską
19:45 – 20:30 – joga dźwięku: kąpiel w dźwiękach gongu i mis tybetańskich

 

Kasia Żurawska sprawi, że poczujecie się bardzo kobiece w specjalnie opracowanej na potrzeby tego wydarzenia choreografii, łączącej różne techniki tańca solo. Sylwia Bogucka, która specjalizuje się w coachingu relacji, opowie o kobiecym ciele i seksualności. Barbara Maziarska poprowadzi zajęcia jogi, które pobudzają produkcję hormonów kobiecych i na koniec ukoi Wasze zmysły koncertem jogi dźwięku – kąpiel w dźwiękach gongu i mis tybetańskich to prawdziwy relaks dla duszy i ciała.

Wydarzenie organizujemy we współpracy z „Kobiecym Inkubatorem.” Uczestniczki warsztatu będą miały możliwość zapisania się na darmową sesję coachingową z Małgorzatą Bladowską-Wrzodak – założycielką „Kobiecego Inkubatora” oraz otrzymania poradnika „Skuteczne Strategie Kobiecego Działania” jej autorstwa.

Sponsorem „Manufaktury Kobiecości” jest Beauty & Wellness – Centrum Kosmetologii Estetycznej. Wśród uczestniczek warsztatu rozlosujemy 10 bonów o wartości 150 zł na dowolny zabieg w Beauty & Wellness. Dodatkowo wszystkie uczestniczki warsztatu otrzymają 20% zniżki na wybraną usługę.
*


Cena: 50 zł
Karty MultiSport i FitProfit obowiązują tylko na zajęcia ladies style. Posiadaczy kart obowiązuje opłata 35 zł za pozostałe zajęcia w ramach „Manufaktury Kobiecości.”
Więcej informacji i zapisy:
– online
– telefonicznie (22) 654 34 35 lub 501 607 805
– w dowolnej recepcji Akademii TańcaWpłaty:
– przelewem na konto:
KS „AKADEMIA TAŃCA”
ul. Chłodna 3
00-891 Warszawa
VOLKSWAGEN BANK POLSKA S.A.
43 2130 0004 2001 0365 7210 0001
– w dowolnej recepcji Akademii TańcaUwaga: ilość miejsc ograniczona. Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata. Wpłaty nie podlegają zwrotowi (jest możliwość zamiany uczestnika).

Szczegółowe informacje na temat zajęć i prowadzących:

Ladies Style
Ladies style to zajęcia, łączące w sobie różne techniki tańca solo w formie efektownych choreografii rewiowych. Zajęcia poprowadzi Katarzyna Żurawska – tancerka najwyższej międzynarodowej klasy S i finalistka Mistrzostw Polski w tańcach latynoamerykańskich, założycielka, tancerka i choreografka grupy „Dance Project.”
*
Kobiece ciało i seksualność
Wkrótce podamy szczegółowe informacje o naszej ekspertce i programie warsztatu.
*
Joga hormonalna i joga dźwięku: kąpiel w dźwiękach gongu i mis tybetańskich
Joga hormonalna to naturalna terapia, która pobudza produkcję żeńskich hormonów. To połączenie asan hatha-jogi, ćwiczeń jogi kundalini oraz tybetańskich technik energetycznych. Są to zajęcia dla wszystkich kobiet – ćwiczenia pomagają w leczeniu niepłodności i innych zaburzeń hormonalnych niezależnie od wieku, pobudzają produkcję estrogenu w wieku 35+, kiedy jego poziom naturalnie się obniża, pomagają zlikwidować dolegliwości związane z menopauzą. Obniżony poziom hormonów ma wpływ na brak stabilności emocjonalnej, depresje, bezsenność, obniżenie libido, migreny, trudności w koncentracji i zapamiętywaniu, suchość pochwy, zaburzenia cyklu miesiączkowego oraz suchość skóry. Ćwiczenia działają na całe ciało, a w szczególności na jajniki, przysadkę, tarczycę oraz nadnercza.Masaż dźwiękiem umożliwia osiągnięcie stanu wyciszenia i głębokiego relaksu, usunięcie bloków energetycznych, pozbycie się napięć mięśniowych, likwidację negatywnych wzorców oraz lepsze odczuwanie własnego ciała. Częste sesje w dźwiękach mis i gongu dają wgląd w głębokie warstwy osobowości i przerywają mechanizmy wytwarzające napięcia w ciele.Uwaga: każda uczestniczka warsztatu powinna mieć ze sobą kocyk do przykrycia się podczas jogi dźwięku.

Wibracje gongu pomagają uwolnić napięcia i lęki, spowalniają fale mózgowe i redukują stres. Dźwięki gongu trafiają do nas nie tylko poprzez słuch, lecz również przez doznania akustycznych drgań w całym ciele. Częste sesje gongowe dają wgląd w głębokie warstwy osobowości i przerywają mechanizmy wytwarzające napięcia w ciele. Echa gongu przenikają aurę, skórę, kości, wszystkie komórki ciała, meridiany, czakry, gruczoły dokrewne i kod genetyczny, a więc wszelkie struktury żywego organizmu. Wytworzone fale dźwiękowe stymulują zdrowy podział i rozwój na poziomie komórkowym. Dźwięk OM wydawany przez gong stwarza absolutną ciszę wewnątrz.

Misy tybetańskie: każda misa wibruje dźwiękiem OM, który umożliwia odkodowanie pierwotnych informacji zawartych w helisach DNA, poprzez zaktywizowanie naszych kodów energetycznych. Dźwięki mis tybetańskich wnikają w ciało docierając do każdej pojedynczej komórki pobudzając ją do właściwej wibracji. Działają równocześnie na ciało fizyczne jak i na ciała subtelne, doprowadzając je do harmonii i wzajemnej równowagi. Podczas sesji ciało i umysł wprowadzane zostają w stan głębokiego relaksu – stan ALFA, w którym następuje synchronizacja półkul mózgowych, a ciało pozbawione napięć i blokad zaczyna odczuwać lekkość i spokój. Każda misa wydaje dźwięki zarówno wysokie jak i niskie. W zależności od zastosowanej techniki uderzenia można osiągnąć określone skutki terapeutyczne. Misy tybetańskie wydają wszystkie dźwięki których potrzebuje nasze ciało.

Zajęcia jogi hormonalnej i jogi dźwięku poprowadzi Barbara Maziarska „Har Anand Kaur” – dyplomowana instruktorka jogi kundalini według przekazu Yogi Bhajana, dyplomowana terapeutka jogi hormonalnej i jogi dźwięku. Swoje niezwykle umiejętności i liczne uprawnienia zdobywała ucząc się od mistrzów jogi i uczestnicząc w międzynarodowych szkoleniach na całym świecie. W kwietniu 2012 ukończyła II stopień nauczycielski Jogi Kundalini w Londynie i Tajlandii. Studiuje i praktykuje metodę uzdrawiania w tradycji Jogi Kundalini – Sat Nam Rasayan u nauczyciela i mistrza tej technologii – Guru Dev Singla.

 

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2020 KLEO Template a premium and multipurpose theme from Seventh Queen

Log in with your credentials

Forgot your details?