Pięć dni na detoksie na Mazurach

Detox2


DETOKS dla kobiet i mężczyzn

wiosenne oczyszczanie organizmu 

rozwój osobisty i regeneracja

 

 

07 – 12 kwietnia 2013

od niedzieli godz.17.00 do piątku do 13.00
miejscowość Trzcin na Mazurach, www.domykonesera.pl


W programie: 
  • Dieta oczyszczająca ciało z toksyn (soki, buliony warzywne i suplementy)
  • Ćwiczenia ruchowe, medytacje, relaks
  • Wykłady na temat żywienia i właściwej suplementacji
  • Sesje Integracji Oddechem
  • Masaże całego ciała, sauna, jaccuzzi
  • Spacery, możliwość nordic walking w pięknym miejscu natury

 

Oczyszczanie

Poprzez nieprawidłowe odżywianie nasze ciała zawierają w sobie dużo toksyn, które z kolei utrudniają przemianę materii, powodują nadwagę i złe samopoczucie. Martwe pożywienie oraz myśli pełne poczucia winy, że jemy niewłaściwie sprawiają, że nie słuchamy swojego ciała i nie umiemy odczytywać jego sygnałów. Złe samopoczucie blokują nasz rozwój i sięganie po wyższą jakość życia.

 

Ten 5-dniowy program ma na celu oczyszczenie ciała dzięki specjalnej procedurze składającej się z picia soków owocowych, specjalnej mieszanki ziół, glinki zielonej i innych sprawdzonych suplementów. Sama dieta czy głodówka nie wystarczy, jeśli nie pozbędziemy się z ciała odpadków toksycznych i nie przywrócimy funkcji jelita grubego.

 

W ciągu tych pięciu dni nie tylko oczyścisz swoje ciało, ale pomożesz wrócić mu do harmonii i trzymania naturalnej wagi. Twój organizm wzmocni się, jelita zaczną prawidłowo funkcjonować i powróci naturalny apetyt na to, czego naprawdę potrzebujesz. Nawiążesz zupełnie nowy związek z jedzeniem i znowu zaczniesz traktować ciało z szacunkiem.

 

Dowiesz się jak robić soki, koktajle i smoothies oraz jak włączać je do codziennej diety. Dowiesz się jak poprzez właściwą zrównoważoną dietę oraz suplementy dostarczać to, co dla Twojego ciała jest najlepsze.  Nauczysz się otwierać na jego własną mądrość.

 

Wewnętrzna zmiana

Oczyszczanie i regeneracja ciała nie jest tylko procesem fizycznym, ale także psychicznym i duchowym. Aby znowu zacząć „czuć siebie”, trzeba dostarczyć ciału nie tylko odpowiedniej diety i ruchu, ale także zająć się swoją psychiką i duszą. To sprawia, że rozświetlamy ciało „od wewnątrz”. Jeśli nie przewartościujesz swojego myślenia, symptomy zmęczenia powrócą.

 

Jedną z najskuteczniejszych technik do tego rodzaju pracy jest głęboki relaks oraz techniki oddechowe, które umożliwiają zmianę przekonań oraz usuwają stres nagromadzony w postaci napięcia czy usztywnienia ciała. Podczas stosowania technik oddechowych wydalamy z organizmu aż 70% toksyn, z drugiej strony dotleniamy organizm, co umożliwia regenerację komórek.

 

W trakcie wyjazdu codzienna medytacja, relaks i sesje oddechowe będą podstawą programu. W ten sposób obie metody – dieta i oddech – zostaną połączone dając trwałe i głębokie rezultaty w zdrowiu i samopoczuciu.Zapisy:

Osoby wstępnie zainteresowane proszę o jak najszybszy kontakt w celu ustalenia dalszych szczegółów najpóźniej do dnia 24 marca.
Tel: 605 57 77 97, iwona@lifecoach.com.pl


Koszt:

0d 980 zł w zależności od wyboru pokoju. Cena obejmuje noclegi, wykłady, warsztaty oraz „pożywienie” i suplementy. Dojazd we własnym zakresie. Umożliwiamy łączenie się uczestników na czas podróży, by przebiegła ona milej i ekonomiczniej. Z Warszawy do Domów Konesera jest 180 km.


Prowadzące:

Iwona Kubiak – coach certyfikowany przez ICF, Praktyk Integracji Oddechem, doradca rozwoju osobistego, psycholog, prowadzi detoksy od 1999.
Aurelia Geżyńska – coach, Praktyk Integracji Oddechem, doświadczona współorganizatorka wyjazdów oczyszczających w Tajlandii i Peru.

 

 


CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2020 KLEO Template a premium and multipurpose theme from Seventh Queen

Log in with your credentials

Forgot your details?