Kilka osobistych refleksji, tak na weekend:)

shutterstock_91576973

Witaj ważna kobieto!!

Poczułam potrzebę napisania kilku osobistych spostrzeżeń na temat godzenia pasji, życia zawodowego i rodzinnego a zacznę od podziękowań. Dziękuję, że Jesteś ze mną, że zaglądasz na mojego bloga i czytasz wiadomości ode mnie. Przede wszystkim chciałabym Ci podziękować za cierpliwość. Najpierw życzliwie znosiłaś moje  intensywne kampanie promujące e-szkolenie (Inkubator Pasji i Blog-Projektów). Aktualnie  tolerujesz moją słabą aktywność w blogowaniu i w tworzeniu biuletynu. Czuję, że jestem Ci winna kilka słów wyjaśnienia, skąd ta zmiana tempa działań w Kobiecym Inkubatorze.

 *
Nadszedł dla mnie intensywny czas na profesjonalne kształcenie się do roli Life&Business Coach, a także Coacha Oddechu, a pośrednio – do roli coacha pracy z ciałem i z kobiecością (posmakowałam np. tańca żywiołów, Kontakt Improwizacji, medytacji szamańskich, pracy z głosem, tantry). Natomiast chcę, żebyś wiedziała, że wszystko co teraz robię, wszystkie aktywności, które teraz „zabierają mnie”, w efekcie będą z ogromną korzyścią dla Ciebie. Już teraz, równolegle ze studiami prowadzę darmową praktykę coachingową (osobistą, telefoniczną, skypową), z której skorzystało już kilka kobiet związanych z Kobiecym Inkubatorem. Cieszę się razem z nimi każdym ich sukcesem, nawet najdrobniejszą zmianą i radością bycia w drodze.

 

Przyznam, że sama jestem zaskoczona tym, jak szybko zadziało się w moim życiu to, co jeszcze niedawno pozostawało „tylko” w sferze marzeń („może kiedyś, za kilka lat, jak dzieci podrosną, jak będę gotowa…”) lub co sobie k o n k r e t n i e  zaplanowałam, ale co jednak ‘powinno’ według planu wydarzyć się za dobrych kilka lat.  W efekcie weszłam w kilka, bardzo ważnych dla mnie projektów i teraz szukam sposobu na pogodzenie ich wszystkich… z życiem rodzinnym, a w szczególności z dwojgiem moich małych dzieci (2 i 5 lat).

 

Na szczęście czy nieszczęście w Babskiej Pracowni (strona e-learningowa Inkubatora Pasji i Blog-Projektów) pracujemy po babsku – falami, zgodnie z przypływem i odpływem możliwości, sił witalnych, kreatywności i okoliczności zewnętrznych.  Basia, jedna z kursantek, niedawno urodziła drugiego Synka, a końcówka ciąży była dla niej czasem wyjątkowej kreatywności w budowaniu swojego  bloga: http://fabrykaprezencika.pl. Każda Uczestniczka Inkubatora Pasji i Blog-Projektów ma prawo do rocznego dostępu do materiałów i konsultacji ze mną – w swoim tempie. Wszystko odbywa się w przestrzeni Internetu, co sprzyja elastyczności.

 

Piszę to wszystko, żeby po raz kolejny, tym razem własnym fragmentem życiorysu zaświadczyć, że…. marzenia spełniają się (!), warto podążać za głosem serca, za swoimi pasjami, ale także planować  i podejmować konkretne pierwsze działania… a potem samo idzie!! Nie obędzie się jednak bez zmian, dezorganizacji dotychczasowego życia, ale o tym za chwilę.


Aha i jeszcze jedno, warto pracować nad swoim poczuciem obfitości, bo okazuje się, że można dostać znacznie więcej niż się wcześnie spodziewało w najśmielszych snach… a kolejne marzenia już nieśmiało uśmiechają się zza winkla (!). Do tego pojawia się tzw. twórczy chaos, wynikający z wprowadzenia nowych aktywności i nowych jakości w życiu. Na szczęście mam dużo okazji do korzystania samej z sesji coachingowych (i autocoachingu), podczas których „przerabiam” również temat przeorganizowania się i skupienia się na tym co najważniejsze i najbliższe moim wartościom.

 

–> Cały czas można dołączyć do grupy e-szkoleniowej: Inkubator Pasji i Blog Projektów

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2020 KLEO Template a premium and multipurpose theme from Seventh Queen

Log in with your credentials

Forgot your details?