Nareszcie!! Urodził się kolejny blog-projekt: OstroSlodko.pl

os

 Czasem ostra, czasem słodka. Czasem ugodowa, czasem wybuchowa. Czasem cicha, czasem głośna, zapewne chwilami nieznośna, a chwilami „do rany przyłóż”.

Uwielbiam… przyjmować gości i zaskakiwać. Uwielbiam …”Władcę Pierścieni”; „Harrego Pottera”; „Mgły Avalonu” i wszystkie książki kucharskie, które inspirują mnie do tworzenia własnych wersji prezentowanych w nich dań. Kocham eksperymentować w kuchni. Uwielbiam tańczyć, śpiewać przy gotowaniu.

Kocham … moje dzieci, które są całym moim światem. Kocham … mojego męża, którego nikomu nie oddam. Kocham … moją rodzinę, za którą pójdę w ogień. Kocham … gotować … wszystko, w nocy o północy, rano i w południe… zawsze.

Jestem… zawsze optymistyczna, uzależniona od kawy podawanej na 1000 sposobów i zielonej herbaty dodawanej do wszystkiego. Jestem…. eksplodująca od pomysłów kłębiących się w mojej głowie.

Właśnie taka jestem.

Witaj, miło mi zobaczyć Cię na ostro słodkim blogu, czyli u mnie. Dzień dobry.

 

Tak przedstawia się Marysia, autorka bloga kulinarnego: OstroSlodko.pl Warto podglądać prace trwające na jej blogu i obserwować jak pięknieje z tygodnia na tydzień! Aktualnie Marysia koordynuje prace od strony webowo-graficznej – korzystając z naszego wsparcia (dokupiła pakiet Pogotowie Grafika/IT). Zdecydowała się także na sesje coachingowe.

Autorka  OstroSlodko.pl zachęca do testowania jej kulinarnych przepisów, komentowania i polecania na FB.
Marysiu, trzymamy kciuki!!

 

 

 

 

PS> Natomiast prekursorka Basia:), nasza pierwsza hipper aktywna kursantka, niedawno urodziła drugiego Synka. Końcówka ciąży była dla niej czasem wyjątkowej kreatywności w budowaniu swojego  blog-projektu: FabrykaPrezencika.pl Basiu, jesteśmy w kontakcie i trzymamy kciuki za Ciebie w nowej roli – mamy do kwadratu i autorki blog- projektu. Wiem, że nie próżnujesz i pomiędzy pieluchą a karmieniem pracujesz przy swoim… trzecim dziecku:))

Marysiu i Basiu, jestem wdzięczna losowi, że mogłam Was poznać: kobiety – rakiety:)) 

 

 

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2020 KLEO Template a premium and multipurpose theme from Seventh Queen

Log in with your credentials

Forgot your details?