Kto następny zasieje pasje na swój blog?

iz
Daria: „Witam, Ponad miesiąc temu wykupiłam Pani kurs, bo już od dawna chcę tworzyć coś swojego, budować swoją markę, w końcu zarabiać na swoich pasjach. W Pani kursie najbardziej mnie ujęła…”ludzka twarz” i ciepło, bo większość takich kursów ma podejście tylko li biznesowe i nie ma tam za bardzo miejsca na emocje, a tym my kobiety kierujemy się w przeważającej części. I z definicji mamy trudniej, bo zawsze mamy więcej do ogarnięcia niż mężczyźni :) Materiały w BabskiejPracowni.pl są świetne, część z nich stosuję w praktyce, ale mam kilka problemów z tym jak zacząć. (…) mam dużo pasji, niektóre są dość powszechne i nie wiem jak je ogarnąć (…).”

A teraz słowo ode mnie. Z ogromną przyjemnością obserwuję jak wyciągacie na światło dzienne bogactwo swoich zasobów i talentów, jak następnie siejecie pasje na swoje blogi, i jak wreszcie otrzymujecie swoje pierwsze pieniądze za to, co i tak kochacie robić!

-> rękodzielnicze funkcjonalne ozdoby http://fabrykaprezencika.pl/
-> pyszotki i słodkości: http://ostroslodko.pl/
-> e-coaching językowy… już wkrótce.
Czekam na więcej!!

Ja też uwielbiam swoją pracę, swoją firmę i uwielbiam jak wpływają pieniądze na moje konto!! Ze względu na podwójne studia podyplomowe (Life Coaching i Coach Oddechu) nie mam wystarczającej ilości czasu na działania reklamowe, stąd mój apel – zapraszajcie swoje przyjaciółki i znajome!! Oprócz dostępu do strony e-szkoleniowej otrzymają darmowy coaching przez Skype/Tel (cel, plan, organizacja, motywacja) oraz dodatkowe wsparcie Pogotowia grafika/IT (przy technicznych aspektach bloga).

Każdy akt skutecznego polecenia zostanie przeze mnie doceniony! Wystarczy, że napiszesz nazwisko osoby, która zdecydowała się na moje e-szkolenie, dzięki Twojej rekomendacji!

>> Bilet wstępu do Inkubatora Pasji i Blog-Projektów przez ten link

 

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2020 KLEO Template a premium and multipurpose theme from Seventh Queen

Log in with your credentials

Forgot your details?