Codzienny dyżur coachingowy on-line

skype

Dzisiaj chciałabym podzielić się z Wami moim odkryciem. Jestem po kilkunastu sesjach coachingowych z Uczestniczkami Kobiecego Inkubatora Pasji i Blog-Projektów i jestem coraz bardziej przekonana to tej formy wsparcia kobiet w procesie odkrywania zasobów/pasji i przekuwania ich na autorskie projekty. Okazuje się bowiem, że już na pierwszej sesji (przez telefon lub Skype) docierają do swojej ‘wartości serca’, łączą ją ze swoimi zainteresowaniami, uwzględniają potrzeby „wewnętrznego krytyka” i „zwlekacza”, odkrywają źródła swojej motywacji, aby w końcu z mocą wyznaczyć pierwsze kroki działania w kierunku pełniejszego życia – życia z pasją. Reasumując: praca indywidualna, ćwiczenia, formularze, kolaże – jak najbardziej tak, ale w pracy 1:1, z kołczką;), wszystko można sobie poukładać w jeden wyrazisty obraz. List od Darii:

Dziękuję za nasze wtorkowe spotkanie na Skypie. Mimo, że może nie brzmiałam zbyt entuzjastycznie na koniec (ale to niczyja wina, chyba po prostu moje zmęczenie materiału wyszło…), to pomogłaś mi baaaardzo :) Uświadomiłaś mi, co naprawdę jest dla mnie ważne i na czym powinnam się skupić. Przedtem nie umiałam się zdecydować, skakałam z pomysłu na pomysł i nie wiedziałam, co mi najbardziej „leży”. Rozmowa z Tobą sprawiła, że w pewnym momencie wszystko „kliknęło” i znalazło się na swoim miejscu. Już spisałam pomysły i plan działania. I to prawda, że nie ma co czekać. Trzeba działać JUŻ. Tu i teraz. W tej chwili. To też mi uświadomiłaś, więc dziękuję Ci bardzo – potrzebny mi był ten czas z Tobą, żeby pewne postanowienia powziąć.

Miłego weekendu :-)
Daria

 

Więcej o tym, czym jest coaching i jaki jest mój styl pracy, na moim blogu: http://mbladowska.pl/

Zapytaj o wolne terminy sesji na ten i przyszły tydzień: mbladowska (at) gmail.com
Codzienny dyżur coachingowy on-line, Pn-Pt, godz: 10:00-12:00, lub po 21:30
Zachęcam do umawiania się na spotkania osobiste: Warszawa i okolice.
Korzystajcie, póki sesje są darmowe, w ramach moich praktyk. Pierwszeństwo mają dotychczasowe Uczestniczki moich projektów, rzecz jasna! Również z Kobiecego Inkubatora Pasji.

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2020 KLEO Template a premium and multipurpose theme from Seventh Queen

Log in with your credentials

Forgot your details?