NiemieckaSofa.pl premiera kolejnego blog-projektu!

ns

Dzisiaj podsyłam Wam list, który otrzymałam od Oli – pierwszej Klientki Inkubatora Pasji i Blog-Projektów, która wykupiła wyłącznie pakiet z marketingowym know-how (Pakiet Standard, wówczas w cenie 99 zł) i sama bez naszej technicznej pomocy, stworzyła swojego bloga o języku niemieckim:  www.niemieckasofa.pl„Małgosiu,

dziś nadszedł ten wspaniały dzień, w którym pragnę podzielić się z Tobą i innymi Pasjonatkami adresem mojego blog projektu.

Zapraszam na Niemiecką Sofę! www.niemieckasofa.pl

Mam nadzieję, że będzie tam przyjemnie i wygodnie :) Nie będę dużo o nim pisać, trzeba wejść, zobaczyć, przeczytać zakładkę „O mnie” i wtedy ocenić.

Chciałam Ci też podziękować, bo to dzięki Tobie miałam zapał, energię i więcej odwagi, by ruszyć do przodu z czymś, co już długo kiełkowało w mojej głowie.

Prosiłaś o opis tworzenia mojego blog-projektu. Proszę bardzo:

Pracę nad Niemiecką Sofą zaczęłam od wizualizacji. Wyobraziłam sobie, jak ma wyglądać moja strona, co chcę na niej zamieścić. Następnie zaczęłam pisać pojedyncze wpisy do szuflady, żeby mieć trochę materiału na start. W międzyczasie zastanawiałam się, co umieścić na stronie w zakładce „o mnie”, a co w „polityce prywatności” i o co w ogóle z nią chodzi. W wolnym czasie w pracy lub po pracy przeglądałam strony internetowe w poszukiwaniu informacji na temat samego wordpress’a, jak i hostingów. Po wybraniu hostingu, adresu strony www i samodzielnej instalacji wordpress’a, zaczęłam czytać więcej o samym wordpresie, motywach, wtyczkach. Notowałam, co jest potrzebne, co przydatne, a czego lepiej nie używać. Wiedzę tą poszerzam każdego dnia, czytając wpisy na kilku blogach. Zainstalowałam sobie to, co było konieczne do wystartowania i zamieściłam Sofę w sieci. Cały czas pracuję nad stroną wizualną. W upiększeniu Sofy ma pomóc mi moja znajoma, która interesuje się grafiką i po trosze wordpressem. Potrzebowałam ok. dwóch tygodni, żeby na spokojnie przyjrzeć się wordpressowi i technicznym sprawom. Robiłam to w wolnym czasie, między innymi obowiązkami. Myślę, że gdybym usiadła nad tym raz, to uwinęłabym się w miej niż tydzień. Jeżeli coś było dla mnie nie zrozumiałe, to albo szukałam odpowiedzi w Internecie, albo pytałam mojego narzeczonego – informatyka.
Obecnie poza upiększaniem w wolnej chwili przygotowuję wpisy „na zaś”, czytam dużo na temat języka niemieckiego, buszuję po niemieckich portalach, zastanawiam się nad darmowymi ebookami, które mogłabym stworzyć i chcę zająć się promocją mojego blog-projektu. Cieszyłabym się, gdyby pojawiło się więcej materiałów na ten temat w naszej Pracowni, bo mam masę pytań. Czy tworzyć od razu Fan Page na Facebooku, Twitterze i innych tym podobnych stronach? Czy zdać się na inny rodzaj promocji?
Pozdrawiam gorąco i z zapałem,
Ola”

http://niemieckasofa.pl/

Gratuluję Aleksandro!! Ni-mniejszym przyjęłam zamówienie na materiał o mediach społecznościowych. Wedle życzeń!  (Materiały szkoleniowe – motywujące do pracy i przekazujące wiedzę o aspektach marketingowych dostępne są dla zalogowanych w Babskiej Pracowni i cały czas powstają nowe – wg potrzeb Uczestniczek).

Krok I – wybór pakietu wejścia do Inkubatora Pasji i Blog-Projektów

Krok II – praca wg materiałów w Babskiej Pracowni

Krok III – kontaktujesz się ze mną przez cały rok kalendarzowy zyskując wsparcie: konsultacje marketingowe, coaching life, wsparcie techniczne – w zależności od wykupionego pakietu.

 

 

 

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2020 KLEO Template a premium and multipurpose theme from Seventh Queen

Log in with your credentials

Forgot your details?