Teraz ja proszę o radę, pomożesz?

email

W związku z tym, że dostawca usługi hostingowej płata nam figle,
tylko niewielka część z Was otrzymała wczoraj ode mnie e-maila zatytułowanego: „Teraz ja proszę o radę, pomożesz?”
Chcąc nie chcąc ujawniam więc naszą korespondencję, aby mieć pewność, że każda z Was będzie
miała szansę na absolutnie wyjątkowy i przełomowy rok akademicki – począwszy od września br.

Oto ten list:

 Witaj 

Nie wiem jak Ty, ale dla mnie Nowy Rok zaczyna się bardziej we wrześniu niż w styczniu. Rok akademicki, okres jesienny mają dla mnie urok rozpoczynania się czegoś nowego. To właśnie wtedy zaczynam nowe szkolenia, kursy, szkoły. Jak widzisz, sporo inwestuje w edukację, bo widzę tego efekty na wielu płaszczyznach: intelektualnej, duchowej, finansowej, ogólnie rozwoju osobistego, zyskuje na tym mój związek, moja rodzina, całe moje życie toczy się w upragnionym kierunku.

 

I tak też będzie i w tym roku i chciałabym, żebyś i Ty miała szanse z rozmachem rozpocząć Nowy Rok Akademicki i móc zainwestować w siebie i zmieniać swoje życie na lepsze. Do swojego projektu poszukuję kobiet, które wiedzą, czego chcą od życia. Może nie wiedzą jeszcze jak tego dokonać, ale czują, że chcą żyć takim życiem, na jakie zasługują. Chciałabym spotykać się z Tobą telefonicznie (na mój koszt), np. w każdy poniedziałek/piątek:

  • 1 raz w tygodniu (!) na 1h-1,5h sesji coachingowej i wspierać Ciebie w zaplanowaniu działań na następny tydzień, zgodnie z celem, który wcześniej skrupulatnie z moja pomocą sobie dookreślisz.
  • 1 raz w tygodniu wymienimy się motywującą korespondencją, w której podsumujesz swoje dokonania z poprzedniego tygodnia.
  • 1 raz w miesiącu spotkamy się wszystkie, całą grupą na konferencji on-line (webinarze) i w luźnej atmosferze będziemy wzajemnie się wspierały, inspirowały, wymieniały doświadczeniem, kontaktami itd (spotkania będą nagrywane i udostępniane)
  • Chciałabym też dać Ci możliwość spotkania osobistego – będę pełniła dyżury w wybrane dni w tygodniu, w biurze w centrum Warszawy.

*
** Life Coaching ** Wellness Coaching ** Coaching Oddechu** MicroBusiness Women Coaching **

 

I teraz proszę Cię o pomoc, abyś pomogła mi wyznaczyć kwotę za takie miesięczne wsparcie (4 cotygodniowe sesje coachingowe, korespondencja, webinar, możliwość spotkania osobistego). Zależy mi, aby udział w moim programie miał charakter członkowski a miesięczna inwestycja nie przekraczała 100zł – przy założeniu rocznej ciągłości współpracy (rok akademicki, Wrzesień – Czerwiec 2013/2014)

 

Zastanawiam się jednak, czy tak szokująco niska cena nie wpłynie demobilizująco na uczestniczki, a przecież bez motywacji i samozaparcia cudów nie będzie. A mogą być, i owszem! Stawiam więc na te najbardziej zmotywowane kobiety – bez względu w jakiej części Polski czy świata aktualnie żyją. Pierwsze 20 kobiet otrzymuje ode mnie gwarancję tej ceny.


Jestem ciekawa Twojej opinii – na ile jest to dla Ciebie osobiście atrakcyjne? Powiem szczerze, że sama chciałabym mieć taką osobistą opiekę i cotygodniowe wsparcie by móc lepiej dopilnować realizacji moich celów i marzeń!! Mnie pomysł wydaje się świetny, przyszedł do mnie znienacka, jak oświecenie i grom z jasnego nieba (!) ale nic o Was – bez Was – czekam na Twoją opinię.

 

Pozdrawiam i czekam na kontakt. Trzymam kciuki za Twoje nowe, lepsze życie w akademickim 2013/2014 

Małgosia, wieczna studentka – przede wszystkim na Uniwersytecie Życia!

Małgosia Bladowska-Wrzodak
https://www.facebook.com/mbladowska
Tel. 505 252 022
Skype: mbladowska>> Strona projektu „Pasja- blog projekt -> e-biznes”
http://kobiecyinkubator.pl/   > Strona e-learningowa tego projektu:
   http://www.babskapracownia.pl/>> Blog o finansach, wyłącznie dla kobiet: 
http://kasakobiety.pl/ 
>>Blog Coaching Oddechu/ Wellness/ Kobiecości

 

 

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2020 KLEO Template a premium and multipurpose theme from Seventh Queen

Log in with your credentials

Forgot your details?