Ostatnie 2-3 miejsca!

kob

Coraz częściej dzwonicie i piszecie do mnie w sprawie „Życiowego GPS” – Rocznego Programu Cotygodniowych Coachingów dla Kobiet. Dziękuję!! Oprócz kwestii organizacyjnych, pytacie o to, czy będę udostępniać Wam moje autorskie materiały do pracy własnej, propozycje konkretnych technik itd. Moja odpowiedź brzmi: tak… w ramach prac domowych, jeżeli temat danej sesji coachingowej będzie dotyczył danego zagadnienia. Będę podsyłać według indywidualnych potrzeb:

ćwiczenia, formularze, opowiastki i metafory  w PDF (również w temacie wolności finansowej)
propozycje technik pracy z oddechem, emocjami, ciałem (elementy Coachingu Oddechu i Coachingu Wellness).

Będzie mi niezmiernie miło  towarzyszyć w rozwoju wyjątkowej 20-tki kobiet, patrzeć i słyszeć jak rozkwitacie w ciągu tych 10 wspólnych miesięcy!!

============================================================================

UWAGA!! Ostatatnie 2-3 miejsca do wzięcia! Jeszcze tylko jeden tydzień dzieli nas od rozpoczęcia rocznego programu cotygodniowych coachingów (start 2 września). To pierwszy i ostatni taki program, w którym równolegle 20 kobiet, z różnych stron Polski i świata, będą miały do dyspozycji swojego osobistego Life Coacha. Sesje będą odbywały się przez Skype/Telefon/osobiście  b. często – bo nawet każdego tygodnia i przez długi czas – akademicki rok 2013/2014 (wrzesień-czerwiec). Raz w miesiącu spotkamy się całą grupą, na konferencji on-line, by móc w swobodnej atmosferze podzielić się swoimi odkryciami, przeżyciami i zmianami, jakie będę zachodzić!!
============================================================================

Czy muszę dodawać, że będą to zmiany na lepsze??


Co trzeba zrobić, aby dołączyć do nas?
>> Zapraszam do współpracy kobiety zdecydowane na rozwój w 2013/2014.
>> Wystarczy napisać do mnie: TAK, a ja odeślę umowę i zasady współpracy oraz podstawowe informacje o tym, czym jest coaching i jaki jest styl mojej pracy.

Do spisania. Do usłyszenia.
Twój osobisty Life Coach.

Małgosia,
mbladowska (małpka) KobiecyInkubator.pl

 

 

 

 

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2020 KLEO Template a premium and multipurpose theme from Seventh Queen

Log in with your credentials

Forgot your details?