Joga Głosu warsztaty z Peruquois!

sing
Nie wiem jak jest u Ciebie, ale ja, z mojego GARDŁA chce wziąć jeszcze wiele mocy! Ściśnięte, nie wyrażone emocje… to znam, to było. Teraz czas na pracę z GŁOSEM, moim kobiecym głosem, który czeka żeby go UWOLNIĆ. Niech wybrzmi!! W kobiecej pieśni – smutku, tęsknoty i radości i euforii też:)) Nadchodzi wyjątkowe wydarzenie, byśmy mogły uwolnić nasze kobiece gardła w bezpiecznej przestrzeni kobiecego kręgu.”Peruquois – Głos Bogini – Powrót do łona kobiecości”. 5h warsztat z Peruquois – wyjątkową Australijką, boginią:) trenerką, kompozytorką, piosenkarką (!). Poczytajcie o tym (pierwszym w Polsce!) wydarzeniu, w tle z jej utworem „Breathing Love”:

To może być dla Ciebie wydarzenie czysto artystyczne, może to być spotkanie  w kręgu kobiet, może to być joga głosu – warsztat pracy z głosem i jego uwalnianiem … a może to być wszystko na raz!! Do zobaczenia.
Poniżej informacje od organizatorów.
===========================

Zaufanie, Szacunek. Wzajemny podziw

Powrót Siostrzeństwa między kobietami

Esencja Kobiecości uwolniona…
PERUQUOIS Głos Bogini wzywa kobiety!
20 września 2013 – krąg kobiet
21 września 2014 – warsztat
Więcej>> 

zdjęcie_Peruquois

Czy jesteś gotowa na podróż do źródła swojej kobiecości? Poznaj swój prawdziwy głos. Poznaj siebie. I nie musisz umieć śpiewać. To, co odkryjesz może bardzo Cię zaskoczyć…

Nie może Ciebie zabraknąć.

Ta pulsująca razem wspólnota nieznanych wcześniej sobie kobiet, staje się bardzo szybko jak jedna kobieta. Razem tworzy potężny wir energii, dzięki któremu każda z kobiet może poczuć siebie jako czyste źródło kobiecości.

To unikalna, bezpieczna przestrzeń warsztatowa, aby siebie odsłonić, zanurzyć się w swojej zmysłowości i wrażliwości, odnowić swoją niewinność i otworzyć głos pierwotnej natury. Zestruj się z odżywiającą wibracją Matki Ziemi. Za pomocą starożytnych technik wokalnych, zanuć z głębi swojego łona i otwórz swoje ciało. Nie musisz umieć śpiewać!

Zaproszenie od Peruquois dla nas: trailer:
http://www.youtube.com/watch?v=vVpF_rFDzKUhttp://www.youtube.com/watch?v=Mq87UrCK3Y0

 

O kręgu kobiet

Krąg kobiet jest specjalną formą spotkania, gdzie możemy być razem w bezpiecznej i pełnej zaufania przestrzeni bez osądzania i krytykowania, w pełni sobą. Peruquois, uosobienie tajemnicy kobiecości, opowie nam o jej esencji, sposobach na odzyskanie poczucia zaufania i siostrzeństwa między kobietami, sposobach na zazdrość, o świętości naszych piersi i łona, relacjach z mężczyznami i orgazmach. Poczujesz jak może być między kobietami, gdy szacunek, miłość i wzajemny podziw są naczelnymi wartościami. Spotkasz przewodniczkę do źródła kobiecości w Tobie. Otulisz się i odżywisz tym, czego nam kobietom brakuje na co dzień – miękkością, łagodnością i pięknem, które ma ogromną moc. Będziesz mogła zadaćPeruquois pytanie – anonimowo na kartce, jeśli jesteś nieśmiała lub na głos. Będziesz mogłatakże osobiście przekonać się, czy chcesz dołączyć do warsztatu dla kobiet odbywającego się następnego dnia.

To będzie wyśmienita celebracja naszej kobiecości i odzyskanego siostrzeństwa, gdzie jest miejsce i na śmiech i na łzy!

O zazdrości między kobietami i jak ją uleczyć mówi Peruquois

„Zazdrość bierze się z braku miłości i zaufania do życia.
Tyle wysiłku wkładamy na zewnątrz w przyozdabianie się, że wewnętrzne poczucie piękna czyli to czym naprawdę jestem, nie jest zbalansowane. Jak zaczniesz poświęcać więcej czasu na wsłuchiwanie się w swoje wnętrze, swoją wewnętrzną wiedzę, połączenie się z oddechem, z łonem, wtedy gdy zobaczysz piękną kobietę będziesz widzieć w niej odbicie swojego piękna i ją szczerze podziwiać i się nią zachwycać, nie będziesz czuła, że czegoś Ci brakuje a co ma tamta kobieta”

JAK PORADZIĆ SOBIE Z ZAZDROŚCIĄ O KOBIETĘ? JAK JĄ WYCZYŚCIĆ?
Podejdź do niej i jej to powiedz. Powiedz: „czuję się o Ciebie zazdrosna, to jak się ubierasz, jak wyglądasz, jaka jesteś utalentowana, to co robisz. Podziwiam to, ale nie w „dobry” sposób. Czuję jakby mi czegoś brakowało, że nie jetem wystarczająco dobra, że jesteś lepsza ode mnie. Czuję do Ciebie urazę”. Chodzi o to, aby zajrzeć w siebie o co jestem zazdrosna i pozwolić sobie na bezbronność i otwartość w podzieleniu się tym ze swoją Siostrą. W ten sposób spotkacie się w bardzo słodki sposób. Na początku jest to przerażające, ale pojawia się otwartość, gdy zaczynasz być szczera ze sobą i ze swoją Siostrą. To zamknięte odczucie jakim jest zazdrość, otwiera się, robi się lżejsze i więcej świadomości się pojawia. Stopniowo energia zazdrości zaczyna się rozpuszczać.

http://www.youtube.com/watch?v=qyPyOqg_hFE

 

Prezent dla kobiet i mężczyzn od Peruquois

Utwór  „Love is calling you” z najnowszej niewypuszczonej jeszcze na rynek płyty! 

Jak go zdobyć? Zaproś znajome kobiety na wydarzenie na fb (gdzie umieszczamy aktualne informacje i promocje: tutaj >> )
  1. Zapraszasz znajome na wydarzenie na fb (sugerowane min 50)
  2. Następnie, piszesz maila na adres zapisy@narodzinydozycia.pl z tytułem „Utwór – prezent dla mnie od Peruquois”
  3. Ściągasz go z sieci
  4. Cieszysz się prezentem 😉

Informacje organizacyjne

Ilość miejsc jest ograniczona. O uczestnictwie decyduje kolejność wpłat. Uprzedzamy, że wydarzenia z Peruquois cieszą się ogromną popularnością i może nie być miejsc dla kobiet nie zarejestrowanych. Gwarancję miejsca daje tylko rejestracja = email zgłoszeniowy + zadatek.

KRĄG

Termin: 20 września 2013r., piątek godz. 19-22
Miejsce: Warszawa, Splot Artystyczny, ul. Śniadeckich 17
Inwestycja: Przy wpłacie na konto do 18.09: 50 pln (kwota promocyjna jest bezzwrotna, nie podlega także zamianą osób). Cena przy drzwiach: 70 pln.
Numer konta zostanie podany po zgłoszeniu na adres e-mail.
Spotkanie tłumaczone z j.angielskiego na j.polski
Zapisy i informacjezapisy@narodzinydozycia.pl

WARSZAT

Termin warsztatu: 21 września 2013r., sobota godz. 16-21
Miejsce: Warszawa, Centrum Konferencyjne Zielna, ul. Zielna 37, przy stacji metra Świętokrzyska, lokalizacja z mapą tutaj >>
Inwestycja: Przy wpłacie zadatku do 19.09: 260 pln. Cena przy drzwiach (bez wcześniejszego zadatku): 300 plnPromocja do 30.07 za wczesną rejestrację: 210 pln.
Zadatek za warsztat (bezzwrotny) w wysokości 100 pln. Płatny przelewem do 19.09.2013. Numer konta zostanie podany po zgłoszeniu na adres e-mail.
Warsztat tłumaczony z j.angielskiego na j.polski
Zapisy i informacjezapisy@narodzinydozycia.pl

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2020 KLEO Template a premium and multipurpose theme from Seventh Queen

Log in with your credentials

Forgot your details?