Wellness duszy – sesja oddechowa

internet
… i kiedy chcesz osiągać więcej, szybciej i JUŻ, teraz!%!, natychmiast… albo kiedy nie masz motywacji na ani jeden malutki kroczek do swoich marzeń…Zamiast zdobywać kolejne szczyty, w pocie czoła, z ciężkim sercem i stanem nie lubienia siebie, pt. „ciągle nie jestem dość dobra… ciągle mi mało”… Zamiast, w drodze do celu, kipieć od środka i iść z trzęsącymi szwami wewnętrznych zamrożonych emocji… bo nawet jak ledwo, ledwo dobrniesz do mety – z poczuciem nadpodaży sił i zużytych energii, wtedy sukces już nie smakuje jak sukces, bo okupiony jest zbyt dużą ilością goryczy, potu i krwi i pustki wokół…

**

…Dobrze jest położyć się/usiąść i poprosić Coacha Oddechu o towarzyszenie podczas oddychania… Coach pyta, a Ty oddychasz i spokojnie opowiadasz co czujesz… To niewinne początki tego, co następuje później… Potem następuje coś na kształt odpuszczenia, zrozumienia, połączenia i oczyszczenia, nierzadko przez łzy… łzy ulgi. Spokój.

**

Dopiero teraz, z esencjonalnej przestrzeni spokoju możesz zacząć podejmować jakiekolwiek decyzje odnośnie kierunku działania. Jeśli jeszcze tego chcesz:)) Bo po sesji bycie… jest jak unoszenie się na wodzie, rozkoszne – po prostu bycie. Możesz poczuć się jak drzewo, glon, skała.
Zgoda na bycie.
Błogość.
Spokój.
Ulga.
Radość.
Miłość.
To nasz naturalny DOBROstan. Uwierzysz?? Nie musisz szukać, uganiać się za miłością, radością, spokojem. One są już w Tobie. Brzmi jak herezja prawda??

Po wellness dla duszy – po sesję oddechową, po MOC


Proces Sesji Coachingowo-Oddechowej to subtelny dialog, w trakcie którego Coach Oddechu wspiera Coachee (czyt. kołczi), w jego osobistej, wyjątkowej ‚podróży w głąb siebie’. Coachee podąża drogą wiodącą przez odczucia fizyczne z ciała, sprzężone ze sferą uczuć. Delikatnie, z ciekawością, biorąc świadomy oddech, wyrusza w podróż – Coachee, z asystującą obecnością Coacha Oddechu.
**

>> Co by było gdybyś Ty leżała, oddychała i doświadczała oddychania z mną? Najpierw udałabyś się do ‚pokoju ciała’ i rozgościła tam. Następnie dotarłabyś do ‚pokoju uczuć’, aż wreszcie rozgościłabyś się w ‚pokoju ducha’. A co z ostatnim pokojem – umysłem? No cóż… w trakcie sesji oddechowej, wyjątkowo głowę ‚zawieszamy na haku’ – niech sobie odpocznie!
*
>> Na najprostszym, osiągalnym dla każdego poziomierównież przez Skype (!)to cudownie antystresowa praktyka dla wszystkich mózgowców, intelektualistek i racjonalistek, które na co dzień są przede wszystkim w głowie… „przymóżdżają”… Na sesji oddechowej mają szansę wejść w obszary dla nich stosunkowo mało znane. Mogą poczuć – na tyle na ile sobie pozwalają – doznania fizyczne z ciała, mogą „wyczuć do końca uczucia”, … aby dotrzeć do nieodkrytych obszarów mocy.
*
>> Czy Ty chcesz wziąć więcej swojej mocy? Ona cały czas jest w Tobie. I czeka.**

 Skype: mbladowska  
**
Małgorzata Bladowska-Wrzodak
Coach Oddechu, in spe
Life&Wellness Coach

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2020 KLEO Template a premium and multipurpose theme from Seventh Queen

Log in with your credentials

Forgot your details?