Ola, blogowa bohaterka

ola

Ola jest prawdziwą blogową bohaterką:) Korzystając „tylko” z materiałów szkoleniowych na Babskiej Pracowni (pakiet STANDARD) stworzyła o własnych technicznych siłach blog-projekt http://niemieckasofa.pl/  Poniżej znajdziesz jej opinię. Chcesz popierać kobiety aktywne, pasjonatki i kreatorki swoich własnych światów?? Czytaj, polecaj, polub stronę Oli na FB: NiemieckaSofa na FB[box] Przypominam, że blog-projekt, to nie to samo, co blog hobbystyczny, czy dziennik internautki. Blog-Projekt, to w największym skrócie, tak budowany i tak prowadzony społecznościowo pre-biznesowy blog, aby za kilka miesięcy autorka mogła zacząć zarabiać na swojej pasji, budować pozycje ekspertki i rozwijać się w wielu obszarach (talenty, przedsiębiorczość, sieć partnerska itd). [/box]

Poniżej poczytaj i posłuchaj o co chodzi z blog-projektami, jakie są możliwości, jakie jest nasze wsparcie.

PS. Nie lubisz „technikaliów” i na samą myśl o hostingach, domenach i grafikach robi Ci się słabo? Ja mam tak samo:) Wybierając pakiet GOLD lub PLATINIUM oddamy gotowy blog-projekt w Twoje ręce, pod Twoje dyktando. Zostań Koordynatorką swojego autorskiego blog-projektu

PS. Brakuje Ci funduszy na tę inwestycję? Zawsze możesz połączyć siły z koleżanką i zacząć działać w duecie, tak jak Celina i Magda, które zaczęły od kilku dni pracować nad swoim blogiem i portalem URODOwym:))  

***INKUBATOR BLOGÓW PROJEKTOWYCH PASJONATEK***


Małgorzata Bladowska-Wrzodak

Małgorzata Bladowska-Wrzodak
właścicielka
Life Coach, autorka poradników i e-kursów, wyłącznie dla kobiet!!

Witaj, Małgosia Bladowska-Wrzodak z tej strony.

Przygotowałam dla Ciebie bezpieczną, wirtualną kobiecą przestrzeń do pracy własnej:
=> dotrzesz do swoich pasji i talentów
=> stworzysz koncepcję marketingowo-sprzedażową
=> zbudujesz blog-projekt oparty na pasji
=>  aż wreszcie zaczniesz zarabiać na tym, co kochasz robić najbardziej!

Brzmi jak bajka?  … Bajka o drogocennym skarbie, którego tak pragniesz, a którego zaciekle strzeże wielogłowy smok… np. boisz się, czy poradzisz sobie z technicznymi aspektami strony/bloga? STOP! Przewiduję tylko dobre zakończenie Twojej pasjonującej przygody.

Otrzymasz wsparcie motywacyjne (proces e-coachingu wart 600 zł!), informatyczne, graficzne i dużo ciepła i serdeczności z mojej strony, nie tylko wirtualnego:) Efekt: będziesz pasjonatką z własnym blogiem, budującą swoją pozycję ekspercką, będziesz dzieliła się wiedzą, wspierała innych i zarabiała na tym… Czego chcieć więcej?!***

Przeczytaj opinie Uczestniczek:

[author] [author_image timthumb=’on’]http://kobiecyinkubator.pl/wp-content/uploads/2013/02/BasiaSz2.jpg[/author_image] [author_info]”Polecam wszystkim – jako jedna z uczestniczek. Cała załoga Bloga Projektowego nie pozwala mi na chwilę spokoju a dzięki temu mój blog w końcu zaczyna wyglądać tak jak sobie wymarzyłam. Mam czas na to, żeby robić to co kocham i na czym chcę zarabiać, bo całą resztą zajmują się super ludzie”.
Basia Szmydt, autorka blog-projektu: http://fabrykaprezencika.pl/[/author_info] [/author]

[author] [author_image timthumb=’on’]http://kobiecyinkubator.pl/wp-content/uploads/2013/04/ostroSlodko2.jpg[/author_image] [author_info] „Na prawdę nie wiem jak mogłam tak długo zwlekać z zapisaniem się do Blog Projektu. Wielokrotnie już próbowałam postawić na siebie, zrezygnować z etatowej pracy aby móc poświecić więcej czasu rodzinie i swoim pasjom, otworzyć jakiś własny biznes, jednak do tej pory to był jedynie słomiany zapał. Wreszcie trafiłam na Blog Projekt, chyba po prostu w odpowiednim dla siebie momencie. Czas, który poświeciła mi Małgosia, jej wiedza i zaangażowanie w mój projekt pozwoliły na osiągniecie celów jakie sobie postawiłam. Co dla mnie było bardzo ważne, przy każdym spadku energii i zachwianiu wiary w to czy w ogóle warto Małgosia skutecznie ustawiała mnie do pionu i motywowała do kolejnych działań. Po każdej sesji coachingowej łapię wiatr w żagle, rozpiera mnie energia i chęć działania. W głowie gotuje się od nowych pomysłów i nie nadążam z ich zapisywaniem. Uwielbiam to uczucie i chyba powoli się od niego uzależniam :) Maria, autorka bloga kulinarnego http://ostroslodko.pl/ [/author_info] [/author]

[author] [author_image timthumb=’on’]http://kobiecyinkubator.pl/wp-content/uploads/2013/11/OLA_Nowak.jpg [/author_image] [author_info]”Inkubator Małgosi dał mi niesamowitego kopa do działania. Wcześniej ciągle odwlekałam w czasie decyzję, o zajęciu się tym, co kocham. Dzięki pomocy samej Małgosi, jak i materiałów, które specjalnie dla mnie przygotowała, ruszyłam do przodu. Dostałam solidną bazę wiedzy i niesamowite wsparcie. Gdybym cofnęła czas, bez wahania znowu podjęłabym taką samą decyzję Warto! Ola, autorka bloga o języku niemieckim i nie tylko: http://niemieckasofa.pl/ [/author_info] [/author]

Pod tym linkiem znajdziesz FAQ – czyli najczęściej zadawane przez Was pytania

W pakiecie wychodzi najkorzystniej!

[pricing_table]
[pricing price=”199″ currency=”zł” title=”STANDARD” desc=”Pakiet wiedzy bloggerki” moretext=”KUP TERAZ” type=”big” url=”http://kobiecyinkubator.pl/pakiet-standard” window=”new”]
[feature] Konceptualizacja [/feature]
[feature] Video instalacje [/feature]
[feature] Promocja [/feature]
[feature] Organizacja [/feature]
[feature] e-Konsultacje[/feature]
[feature checkmark=”x”] Pogotowie graficzne [/feature]
[feature checkmark=”x”] Pogotowie IT  [/feature]
[feature checkmark=”x”] Coach Skype/Telefon [/feature]
[feature checkmark=”x”] Aktywacja e-płatności[/feature]

[/pricing]
[pricing price=”499″ currency=”zł” title=”GOLD” desc=”Blog ‚pod klucz'” moretext=”KUP TERAZ” type=”biger” url=”http://kobiecyinkubator.pl/pakiet-gold” window=”new”]
[feature] Konceptualizacja [/feature]
[feature] Video instalacje [/feature]
[feature] Promocja [/feature]
[feature] Organizacja [/feature]
[feature] e-Konsultacje [/feature]
[feature] Pogotowie graficzne [/feature]
[feature] Pogotowie IT [/feature]
[feature]Coach Skype/Telefon [/feature]
[feature checkmark=”x”]Aktywacja e-płatności[/feature]

[/pricing]
[pricing price=”599″ currency=”zł” title=”PLATINIUM” desc=”Blog gotowy do zarabiania” moretext=”KUP TERAZ” type=”bigest” url=”http://kobiecyinkubator.pl/pakiet-platinium/” window=”new”]
[feature]Konceptualizacja [/feature]
[feature]Video instalacje[/feature]
[feature]Promocja [/feature]
[feature]Organizacja [/feature]
[feature]e-Konsultacje [/feature]
[feature]Pogotowie graficzne[/feature]
[feature]Pogotowie IT[/feature]
[feature]Coach Skype/Telefon[/feature]
[feature]Aktywacja e-płatności[/feature]

[/pricing]

[/pricing_table]

 

# Odrębna strona e-szkoleniowa z materiałami do pracy własnej.

# Roczny dostęp do materiałów szkoleniowych.

# Trzy wirtualne spotkania/nagrania z autorytetami (branding, pozycjonowanie, motywacja)

# Grupowa promocja Twojego autorskiego blog projektu.

 

Słowniczek pakietów:

  • Konceptualizacja: dopracujesz swój pomysł na „blog-projekt”/e-biznes; omówimy kluczowe elementy blog-projektu, grupa docelowa, idealny  klient, nisza, misja, hasło, Twoja pasja/pasje, zasobnik potencjału.
  • Video-instalacje: instruktaż konfiguracji: WordPress, domena i hosting – krok po kroku, autoresponder, formularze zapisu na stronie typu SqeezePage/LandingPage.
  • Promocja: copywriting, sposoby darmowej promocji, pozycjonowanie, metody zdobywania linków, artykuły do przedruku, e-marketing społecznościowy, branding.
  • Organizacja: content, darmowa wiedza, od amatorki do ekspertki – jak „wyramować się”? Tworzenie sieci społecznej. Jak korzystać na blog-projekcie?
  • E-Konsultacje: będziesz miała możliwość – konsultacji drogą e-mailową w ciągu 1 roku szkoleniowego; oraz mailing motywacyjny na Twoją skrzynkę.
  • Pogotowie IT: Pomoc w wyborze i konfiguracji usługi hostingowej, instalacja i pomoc w wyborze autorespondera, stworzenie strony typu sqeezepage i box’u do zbierania adresów email (konfiguracja formularzy zapisów).
  • Pogotowie graficzne:  wybierzesz skórkę spośród wielu profesjonalnych tematów WordPress; stworzymy Logo według Twoich wskazówek.
  • Coach Skype/Telefon (2x2h zegarowe w ustalonym czasie). Ja będę dzwonić do Ciebie – aby słuchać i pytać. Ty będziesz odpowiadać…sobie… aż stworzysz plan działania i zrealizujesz swoje cele w oparciu o własne zasoby i potencjał rozwoju.
  • Aktywacja e-płatności: Instalacja wtyczki umożliwiającej płatność on-line np. przelewy na PayPal i powiadomienia na SMS o wpływających wpłatach.*  Cena nie obejmuje kosztu wybranej wtyczki do e-płatności oraz okresowej opłaty za domenę i hosting (to są opłaty na rzec usługodawców tych usług). Jeżeli wybierzesz pakiet Gold lub Platinium – doradzimy i „poprowadzimy Cię za rączkę” we wszystkich tych działaniach.

*
Wybierz swój pakiet. Czekam na Ciebie w Kobiecym Inkubatorze Blog-Projektów!

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2020 KLEO Template a premium and multipurpose theme from Seventh Queen

Log in with your credentials

Forgot your details?