WY-inkubowane blog projekty

bp

Kobiety w kręgu dzierżące w rękach atrybuty swoich pasji: pędzel, kwiat, mikrofon, wałek, pióro, trąbkę, płótno i kilof… To piękne logo, autorstwa Magdaleny Kobierackiej – w kształcie mandali, wykonane tuszem, specjalnie dla Babskiej Pracowni. Ma symbolizować wzajemne wsparcie kobiet w ich twórczych działaniach. Poniżej przedstawiam listę wy-inkubowanych blog-projektów, które chcą promować się razem – w sieci blogów.

Autorki są ze sobą w stałym kontakcie na stronie e-szkoleniowej BabskaPracownia.pl gdzie mają do swojej dyspozycji materiały pomagajace w doprecyzowaniu swoich talentów i w ogóle – zasobów, a także marketingową wiedzę i indywidualne coachingi, spotykają się też w zamkniętych grupach na Facebook. Po co to wszystko?

Nie sztuką jest bowiem poprowadzić bloga hobbystycznego, jakich jest pełno w internecie. Sztuką jest tak poprowadzić bloga, aby był projektem pre-biznesowym – aby można było czerpać obfite korzyści ze swoich umiejętności i z czasem móc utrzymywać się z tego, co kocha się robić najbardziej. Piękna idea, prawda? A kto poza mną tak żyje? Dzisiaj przegląd usieciowionych blog-projektów, a w kolejnym wpisie wywiady i przesłania od dziewczyn, które są już „hen, hen” na swojej drodze – życia z pasją.

Może Ty teraz jesteś w takim punkcie swojego życia, że nie bardzo wiesz co ze sobą zrobić: w czym jesteś mocna i co możesz z tym zrobić, jak wyjść do ludzi, od czego w ogóle zacząć? Kilka miesięcy temu dziewczyny tak samo jak Ty teraz, zastanawiały się, czy warto zainwestować 100, 200, 400 zł w Roczny Inkubator Pasji i Blog-Projektów. Dzisiaj Basia, Marysia, Ola, Dorota i Iwona robią takie rzeczy, które byłyby dla nich nie osiągalne gdyby WTEDY nie zrobiły pierwszego kroku. Napisz do mnie, jeśli potrzebujesz negocjować cenę, jestem otwarta dla kobiet aktywnie domagających się swego:))

–>Wejdz do Inkubatora Pasji i Blog-Projektow Pasjonatek
Napisz: mbladowska (at) KobiecyInkubator.pl
Zadzwoń: Skype: mbladowska, tel. 505 252 022


FabrykaPrezencika.pl

*


wDzikimogrOdzie.pl

*


MojaStacjaPaliw.pl

 


NiemieckaSofa.pl

 


OstroSlodko.pl

 

PS> Możesz na próbę wybrać najtańszy pakiet – Standard – dostęp do materiałów na stronie szkoleniowej, a ja dołożę do tego jedno spotkanie coachingowe i jedno spotkanie konsultacji marketingowej przez Skype. Później możesz dokupić sobie u nas wsparcie techniczne i graficzne. Na co jeszcze czekasz?

PS> Aha, dodam, że daję 100% gwarancji satysfakcji. To oznacza, że pracujemy do skutku – aż poczujesz się usatysfakcjonowana, mamy na to okrągły rok kalendarzowy.

–>Wejdz do Inkubatora Pasji i Blog-Projektow Pasjonatek
Napisz: mbladowska (at) KobiecyInkubator.pl
Zadzwoń: Skype: mbladowska, tel. 505 252 022

 

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2020 KLEO Template a premium and multipurpose theme from Seventh Queen

Log in with your credentials

Forgot your details?