Webinar Moc i Tajemnice Coachingu Oddechu

niebo

Droga Czytelniczko,
jak wiesz, życzę Ci jak najlepiej, dlatego nie mogę nie poinformować Ciebie o jutrzejszym e-wydarzeniu. Jeżeli miałabym polecić jedno narzedzie do najgłębszego, najsubtelniejszego, i najszybszego zarazem sposobu na dotarcie do swojej mocy, szeroko i głęboko pojętego rozwoju, to byłyby to sesje oddechowe. Informuję zatem o webinarze (wolnym od opłat) wyjątkowego nauczyciela – Grzegorza Pawłowskiego – współtwórcy Nowej Szkoły Oddechu, szkolącego Coachów Oddechu, w tym mnie:)

Zanim poniżej przeczytasz szczegóły tego wyjątkowego wydarzenia, jeszcze słowo ode mnie.
O co chodzi z sesjami oddechowymi? Dla mnie osobiście to jest najmocniejsza-najskuteczniejsza, ale i najbardziej poetycka podroż w głąb siebie jaką do tej pory poznałam. Na pewno to nie jest forma rozwoju dla tych, którzy liczą na efekt motywacyjnego show. Tu nie chodzi o zastrzyki adrenaliny. To wysublimowana praca z najdelikatniejszą materią -Tobą. Grzegorz pięknie potrafi oddać klimat pracy z oddechem, bo praktykuje ją od kilkunastu lat i współtworzy tę unikatową przestrzeń i narzędzia dla nas- przyszłych coachów oddechu. Ta jedna godzina webinaru może sprawić, że zaczniesz inaczej oddychać i w ogóle myśleć o związku: oddech-ciało-uczucia-umysł-duch. Nie mówiąc o konkretnych narzędziach/ćwiczeniach, które szykuje Greg:)

„MOC I TAJEMNICE COACHINGU ODDECHU”
21 listopada 2013, 20.00 – 21.00
Szkolenie on-line, wolne od opłat.

Link do rejestracji na webinar:
http://www.anymeeting.com/PIID=EA50DA82874B38

Zapisz się i przekaż link znajomym, którzy według Ciebie skorzystają uczestnicząc w tym szkoleniu.

Webinar poprowadzi Grzegorz Piotr Pawłowski http://grzegorzpawlowski.com/człowiek z 17-letnim doświadczeniem w rozwoju osobistym, min. Licencjonowany Coach ICC, specjalizujący się w Coaching Oddechu, Life Coachingu i Wellnes Coachingu. Trener Rozwoju Potencjału Osobistego,Trener Biznesu, Praktyk NLP. Grzegorz przeprowadził ponad 2000 sesji indywidualnych, kilkadziesiąt warsztatów i seminariów. Wykładowca Coachingu w Akademii Coacha w Wyższej Szkole Bankowej, twórca programu i wykładowca w Coachingowej Szkole Trenerów: Trener – Coach na Collegium Civitas. Wykładowca na Collegium Civitas: Lifecoaching, Trener i Coach Integracji Oddechem i Coachingu Oddechu. Współzałożyciel i trener w Nowej Szkole Oddechu Z wykształcenia mgr fizyki.

COACHING ODDECHU – przeczytaj wywiad z Grzegorzem Piotrem Pawłowski, przeprowadzony przez portal „Świat Coachingu”: http://www.swiatcoachingu.pl/2011-09-27-04-22-47/typy-coachingu-act/316-coaching-oddechu

Link do rejestracji na webinar:
http://www.anymeeting.com/PIID=EA50DA82874B38

Zapraszamy ! Dołącz do nas.

Grzegorz Piotr Pawłowski
Mariusz Pieczykolan
Małgorzata Bladowska-Wrzodak

 

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2020 KLEO Template a premium and multipurpose theme from Seventh Queen

Log in with your credentials

Forgot your details?