Coachingi w OVO Studio Al. Jerozolimskie 99/9

kropla

No i nareszcie jest, miejsce do Life&Wellness Coachingów!  Długo szukałam komfortowej przestrzeni do naszych spotkań. Do tej pory było tak, że prowadziłam coachingi kawiarniane, a latem i wczesną jesienią na tarasie Pałacu Kultury. Brrrr.. teraz na 30 piętrze jest baraaaardzo zimno! Także z racji jesiennej pogody i coraz większej ilości narzędzi pracy (z ciałem, oddechem – wymagające kameralnej, bezpiecznej przestrzeni), potrzeba specjalnego miejsca stała się paląca. Lista wymagań była długa, a do tego miało być w centrum Warszawy – dogonie dla moich Coachee z różnych części Polski (i Europy też), które do tej pory były ‚skazane’ na każdą sesję przez Skype.

Miało być klimatycznie, komfortowo i w centrum Warszawy…. i takie miejsce mamy do swojej dyspozycji w każdy poniedziałek od godziny 9:00 do późna, jeśli będzie taka potrzeba.

<< Studio OVO Al. Jerozolimskie 99/9, w każdy Poniedziałek od godz. 9:00 >>

 

UWAGA, możemy spotkać się już w najbliższy, wyjątkowy Piątek, przy okazji otwartego dnia Studio OVO – na warsztaty i zajęcia z Agnieszką Maciąg, wolne od opłat!! Szczegóły w linku i poniżej.

Link do wydarzenia na FB: Wieczór otwarty z Agnieszką Maciąg w Ovo Studio.

Zapraszamy wszystkich na zajęcia, warsztaty i chwilę oddechu!

Agnieszka Maciąg będzie w OVO Studio od godz. 12:00, będzie doradzać, rozmawiać na temat zdrowego odżywiania się, zdrowego stylu życia. 

Program zajęć:

16:30 – Joga kręgosłupa – Dorota Kobos

17:30 – spotkanie z Agnieszką Maciąg – SMAK ŻYCIA, na którym Agnieszka opowie o swoich sposobach na dobre życie.

19:30 – prezentacja technik Pomóż Sobie Sam – refleksoterapia i inne techniki automasażu zaprezentowana przez Beatę Sekuła 

WSTĘP I ZAJĘCIA GRATIS!

Na miejscu można kupić Karnety na zajęcia i zabiegi w cenach promocyjnych. 

Można będzie również kupić produkty Sante. 

Dodatkowo będzie można również zrobić analizę składu masy ciała i ocenić swój wiek biologiczny oraz skorzystać z porad dietetyka. 

Przyjdź w wygodnym sportowym stroju – w OVO Studio chodzimy bez butów.

Link do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/292225180927819/

===================

OVO Studio to nowe, wyjątkowe miejsce, które całkiem niedawno za sprawą firmy Sante pojawiło się na mapie stolicy. W codziennym pośpiechu, z metra do autobusu, z biura na spotkanie biznesowe, z pracy do domu, przy natłoku obowiązków, funkcjonując wśród szybkiego przepływu informacji, często zapominamy o potrzebach naszego ciała i duszy. Teraz wraz z powstaniem OVO Studia mamy taką możliwość na wyciągnięcie ręki. OVO Studio oferuje szereg terapii, masaży i zabiegów, które przyczynią się do poprawy stanu psychofizycznego Twojego organizmu. 
Nowością na skalę europejską jest zastosowanie w Studiu OVO łóżek do Ganbanyoku. Ganbanyoku to specjalne kamienne łoże wykonane z czarnej krzemionki wulkanicznej Kyobyshi występującej tylko na wyspie Hokaido.

Kamień Kyobyshi podgrzany do temperatury 42-44 stopni wydziela unikalną falę cieplną (infrared) o dużym (87,15%) udziale jonów ujemnych. Dzięki temu ciepło wnika do wnętrza ciała głęboko, otwiera pory, uwalnia toksyny i rozluźnia mięśnie. Ciało wydziela inny niż w zwykłej saunie rodzaj potu, zwany przez Japończyków „potem perłowym”, który jest naturalnym serum dla naszej skóry.

Ganbanyoku to wspaniała forma oczyszczania, relaksu i odmładzania organizmu. Zabieg stymuluje krążenie i przyspiesza metabolizm, ale nie przyspiesza rytmu serca. Ma silne działanie detoksykujące, redukuje celulit i pomaga w odchudzaniu (w czasie jednego pełnego zabiegu zwykle traci się ponad 1000 kalorii). A do tego jeszcze Ganbanyoku jest po prostu przyjemne i relaksujące :)

Wyjątkowość tego miejsca  polega na integracji technik i terapii manualnych z zastosowaniem urządzeń medyczno-fizykoterapeutycznych. Oprócz kąpieli skalnych (Ganbanyoku) OVO proponuje również masaże – lecznicze i rytualne, terapie takie jak: refleksologia, pole magnetyczne, Platforma Schumanna, światłoterapia oraz zajęcia: joga, mindfullness, warsztaty z Agnieszką Maciąg. Różnorodność oferty zapewni integrację na poziomie ciała – emocji – umysłu – ducha – energii.

To tu w Studio OVO znajdziemy siebie.

Każda terapia jest indywidualnie dobierana. OVO zapewnia specjalistów medycyny holistycznej, diagnostów lekarzy, specjalistów od odnowy biologicznej oraz nauczycieli metod relaksacji. Dowiesz się, jak się odżywiać i co robić, by zachować energię, zdrowie i kondycję psychofizyczną, które są podstawą aktywnego, spełnionego życia. W OVO czas się nie liczy! Zabieg, masaż, rytuał trwa dokładnie tyle, ile potrzebuje Twoje ciało. 

Sante przywiązując szczególną wagę do tradycji, nie zapomina o innowacji i stawianiu nowych wyzwań. OVO Studio jest projektem, które najlepiej obrazuje holistyczne podejście firmy do aspektu zdrowia. To miejsce, w którym tradycja łączy się z nowoczesnością, a na tym połączeniu skorzysta każdy, kto odwiedzi OVO, mieszczące się przy al. Jerozolimskich 99/9

Do zobaczenia!
OVO STUDIO
Aleje Jerozolimskie 99/9
02-001 Warszawa
Tel. 48 22 464-82-90
ovo@ovostudio.pl
FB/ovostudiopl
www.ovostudio.pl

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2020 KLEO Template a premium and multipurpose theme from Seventh Queen

Log in with your credentials

Forgot your details?