Mapa Mocnych Marzeń 2014

dz

Czasami mówimy, nie bez ironii, „możesz sobie pomarzyć”… A możesz i marzyć i zrobić kilka małych konkretnych kroczków w kierunku swoich marzeń! Pewnie słyszałaś o tworzeniu mapy marzeń – w uproszczeniu – wyklejaniu zdjęć z czasopism w postaci kolażu – obrazu. Czy zastanawiałaś się kiedyś, dlaczego taka mapa nie zawsze działa? Zanim sięgniesz po dany obrazek, powinnaś wiedzieć – czego tak naprawdę potrzebujesz, czego pragniesz, co jest zgodne z Tobą? Od samego chciejstwa nic się nie wydarzy!

Myślimy obrazami i marzymy obrazami – dlatego warto wizualizować sobie przyszłość, nie pozostawać na etapie opisania jej na kartce. Tak robią sportowcy przed igrzyskami – wyobrażają sobie, krok po kroku, swoje zwycięstwo.  To działa! Mapa Marzeń jest narzędziem do planowania przyszłości i zabawą równocześnie. Forma zabawy (wyklejanka kolażowa) pozwala uśpić czujność naszej podświadomość – „Ćśśś, nie robię nic ważnego… śpijcie lęki o moją przyszłość, ja tylko bawię się w wycinanki-wyklejanki, wcale nie chcę wyjść poza strefę komfortu, wcale a wcale, nic a nic!!” :)

Robienie takich map z końcem i początkiem roku jest coraz bardziej modne… No więc wyklejamy i wyklejamy te swoje chęci i pragnienia w postaci obrazu, a następnie wieszamy to dzieło na ścianie (zgodnie z powszechną instrukcją) i patrzymy na nie… Wypatrujemy wręcz oczy i czekamy, czekamy na cud! Czasami działa:)
A czasami nie…

Warto bardzo dobrze przemyśleć, co znajdzie się na tym obrazie. Cała sztuka polega na tym, aby zrobić taką mapę MOCNYCH marzeń, która będzie tętniącym źródłem wiary i inspiracji przez okrągły rok! Taką mapę, która nie będzie koncertem przypadkowych życzeń, tylko czymś znacznie, znacznie MOCniejszym – będzie OBRAZem marzeń płynących z przestrzeni serca.

Zapisz się na e-kurs coachingowy z tworzenia Mapy Mocnych Marzeń
i planowania celów na 2014r. I moduł bez opłat!!

Adres e-mail
Imię
Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Politykę prywatności


Jeżeli masz problem z zapisem, napisz w temacie e-maila:
„mapa mocnych marzeń”
mbladowska@gmail.com


CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2020 KLEO Template a premium and multipurpose theme from Seventh Queen

Log in with your credentials

Forgot your details?