Dziś są moje 33 urodziny!

the-end

i z tej okazji przyjmij ode mnie prezent:
dostęp do warsztatu on-line: Mapa Mocnych Marzeń za symboliczne 10 zł :))
Tak, dotychczasowe Uczestniczki zapłaciły za niego 59 zł a teraz Ty – tylko dziś, w dniu moich urodzin
– masz szansę dołączyć do nas za symboliczną opłatą 10 zł.
Świętuj razem ze mną!!!! Chcesz??

—> Mocne Mapy Marzeń – MMM – powstają w procesie, to nie są przypadkowe wyklejanki ani pobożne życzenia! Te marzenia SIĘ MBW_minispełniają;)) a ich realizacji dopingujemy w Grupie Wsparcia MMM.

Za chwilę otrzymasz dostęp:

– kilkadziesiąt najbardziej uruchamiających pytań i ćwiczeń coachingowych,
– pożegnanie, podziękowanie za Stary 2013, robienie miejsce na Nowe w 2014 i dalej;
– docieranie do wartości, rzeczywistych pragnień serca, rozpoznanie obszarów rozwojowych;
– dwa filmiki, kilka prezentacji, kilka formularzy do wydruku, roczna grupa wsparcia kobiet takich jak Ty!
– mailing ze wskazówkami realizacji celów metodą Kaizen.

+ BONUS audio: Medytacja Serca

= MOCNE wejście w 2014r

 

Co na temat szkolenia myślą inne kobiety?

„Witam. Nawet nie przypuszczałam, że tworzenie MMM tak bardzo mnie zaabsorbuje. Wybrałam dość spory format mapy i na moje nieszczęście brakuje mi materiału uzupełniającego :) . Pomału wyłania się z tego mojego dziwacznego kolażu nieznana mi dotąd osoba. Jestem zaskoczona ( nie wiem jak to nazwać ) tak jakby, jednokierunkowością mojej drogi. Często motałam się w swoich dążeniach, niejednokrotnie nie wiedząc za czym gonię. Często okazywał się to mój własny ogon :)  MMM pomaga mi wyłuskać z możliwości jakie daje świat, moje osobiste ziarenko. Mam nadzieję, że  odpowiednio pielęgnowane może dać wspaniały owoc. Jestem ciekawa tego roku jak żadnego wcześniej. Chętnie skorzystam z grupy wsparcia MOCnych Marzycielek. Nigdy dosyć życzliwych duszyczek, a roczek długi ho ho ho. Pozdrawiam Cię Małgosiu i dziękuję za energetycznego kopniaka ;)  Danuta.

*

 „Witam Małgosiu, dziękuje za wspaniały kurs. Bardzo pomaga mi uporządkować moje marzenia i cele. Jestem w trakcie, przed Tworzeniem Mapy Marzeń. Mapa już wisi na ścianie i czeka na moje wypełnienie, ale to jutro. Tak, chciałabym uczestniczyć w Grupie Wsparcia”. Asia

*

„Zabawa z metaforą bardzo mi pomogła :) Teraz juz wiem jak zrobić pierwszy krok, i każdy następny…” Aneta

 

I. W pierwszym etapie będę zachęcać Cię, abyś pobyła sama ze sobą głębiej i intensywniej niż to ma miejsce na co dzień. Pogratulujesz sobie za Stary Rok i przypomnisz sobie świat swoich najskrytszych pragnień, potrzeb oraz hierarchię swoich wartości. Dopiero z tej przestrzeni możesz z pełną mocą prosić o więcej.
(I Etap: Wdzięczność – Obfitość – Pragnienia serca).

II. W drugim etapie przeprowadzisz samą siebie przez gąszcz coachingowych pytań, które pozwolą Ci uświadomić sobie, co tak naprawdę chcesz dla siebie na Nowy Rok, a co jednak nie. (II Etap. Autocoaching – czego ja tak naprawdę pragnę).

III. Dopiero na trzecim etapie zapoznasz się z prostymi zasadami i techniką tworzenia mapy marzeń . Zaczniesz tworzyć swoją mapę (papierową lub online) – ale to już nie będzie zwykła mapa marzeń. Dzięki pracy autocoachingowej, którą wykonasz przed tym etapem kulminacyjnym – to będzie Mapa Mocnych Marzeń – takich, które rzeczywiście pragniesz, takich, których nie za-sabotujesz przy pierwszej lepszej okazji. Za Twoją wolą będą stały wartości Twojego serca. (III Etap. Technika tworzenia Mapy Marzeń. Twoja kreacja Mapy Mocnych Marzeń).
*

IV. Ostatnim etapem, który – jeśli tylko tego zechcesz – będzie trwał przez okrągły rok od powstania Twojej mapy. Dla grupy chętnych kobiet powstanie tajna grupa wsparcia – Skypowa lub na FaceBook, która w oparciu o filozofię Kaizen (filozofia małych kroczków do dużych celów) pozwoli wcielić Twoje marzenia w realne życie.

UWAGA: Dodatkowo – pod warunkiem, że przyślesz mi zdjęcie swojej Mapy Mocnych Marzeń – będziesz otrzymywała korespondencję ode mnie z tajnikami filozofii Kaizen, które zainspirują Ciebie do małych – dużych i realnych zmian w życiu, ALE bez rewolucji, bez lęku, a za to z lekkością i uśmiechem.

+ BONUS 2: nagranie wprowadzające Ciebie w Wizualizację/Kreację Twojego Mocnego Marzenia

the-end

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2020 KLEO Template a premium and multipurpose theme from Seventh Queen

Log in with your credentials

Forgot your details?