Usiądź wygodnie na niemieckiej sofie!

pudelko_IKD_mini

Z wielką przyjemnością pragnę ogłosić, iż blog Aleksandry Nowak o intrygującej nazwie: http://NiemieckaSofa.pl/– stworzony od początku do końca przez nią samą (oraz jej sieć wsparcia:) został nominowany do 100 najlepszych blogów językowych! Oli wystarczyła sama inspirująca do działania wiedza „blogowa” zahasłowana na e-lerningowej platformie:  BabskaPracownia.pl gdzie na każdą (nie)zwykłą kobietę czeka dużo ćwiczeń i self-coachingowych formularzy do pracy własnej. 

OLA_Nowak

Aleksandra Nowak, twórczyni i autorka bloga NiemieckaSofa.pl

W imieniu swoim i Oli zachęcam do oddawania głosów na Niemiecką Sofę. Można CODZIENNIE oddawać swój jeden głos na:
http://de.bab.la/nachrichten/top-100-language-learning-blogs-2014-voting Dziękujemy!!

*

Nie każdy jednak ma znajomego webmastera, prawda? Dlatego dla tych dziewczyn/kobiet, które szukają swoich pasji i/lub chcą opowiadać zainteresowanym ich tematem czytelnikom – Kobiecy Inkubator proponuje całkowite wsparcie (czyt. wyręczenie:) techniczne: informatyczne i graficzne i coachingowe. Co to oznacza? Oddajemy blogi gotowe pod klucz- według Twoich wskazówek lub naszych podpowiedzi. Zobacz PORTFOLIO KOBIECEGO INKUBATORA. Do tego ja, właścicielka Kobiecego Inkubatora – Małgorzata Bladowska-Wrzodak, proponuję transformującą rozmowę coachingową, która pozwala na poszerzenie się w tematach: co Ja mogę, czego Ja chcę, co jest najważniejsze, jak się zorganizować, jak się motywować, co ma być efektem końcowym i w jakim stylu chce go osiągnąć? (począwszy od pakietu Gold). Opinie moich coachee po sesjach Life Coachingowych i sesjach oddechowych – Coaching Oddechu: http://mbladowska.pl/blog/http://kobiecyinkubator.pl/category/coaching-for-women/.

 

Co możesz znaleźć na platformie e-laringowej BabskaPracownia.pl?
Co jest moją pasją, moje mocne strony, moje talenty, moje zasoby, moja misja życiowa, moja wizja. Kim jestem? Co jest we mnie takiego niepowtarzalnego? Co mogę zaoferować innym? Jak mogę pogodzić swoją nową/starą pasję ze swoim codziennym życiem? Jak opowiadać o swojej pasji? Jak stworzyć swoją WWW, bloga? O czym pisać, żeby inni chcieli mnie czytać? Gdzie ich znaleźć? Jak promować swojego bloga? Jak i ile dawać Czytelnikom darmowej wiedzy? Kiedy i jak zacząć zarabiać na swojej pasji? Jak stworzyć źródło pół-pasywnego dochodu? Jak napisać e-booka? Jak szukać wsparcia bliskich? Jak stworzyć społeczną sieć wsparcia/networking? Jak utrzymać równowagę w życiu? Jak czuć spokój i szczęście – już teraz, każdego dnia, zanim moje marzenie w całości się spełni? Jak motywować się do pracy i uniezależnić od trenerów i coachów?
>> To wszystko zawarte w plikach PDF, AUDIO i VIDEO – PAKIET STANDARD w Babskiej Pracowni on-line (dostępność materiałów – przez cały rok kalendarzowy od daty zakupu). 

>> Jak mieć dostęp do wiedzy jak wyżej i nie musieć nic robić technicznego przy budowaniu od zera swojego bloga – PAKIET GOLD w Babskiej Pracowni on-line.

>> Jak mieć to wszystko co w powyższych pakietach, ale od razu z funkcją sprzedaży on-line (przycisk KUP TERAZ pod e-bookiem/produktem/usługą zintegrowany z płatnością e-bankową) znajdziesz w PAKIET PLATINIUM w Babskiej Pracowni on-line.

 

Jak możesz wejść do wirtualnej BabskiejPracowni i zacząć twórczą pracę ze sobą?
Na tej stronie znajdziesz szczegółowe informacje, co zawiera każdy z pakietów: http://kobiecyinkubator.pl/wejdz-do-inkubatora-blog-projektow-pasjonatek/ W razie dodatkowych pytań, pisz śmiało na mój adres: mbladowska@KobiecyInkubator.pl


Co to są blog-projekty i jakie mogę mieć z tego przyjemności i korzyści?
Do poczytania: http://kobiecyinkubator.pl/category/blog-projektowy-pasjonatki/
Do oglądania lub słuchania podczas obierania marchewki, poniżej:

Video 1: Pięć Kluczowych Cech Bloga Projektowego KobiecyInkubator.mp4

Video 2: Blog Pasjonatki – uśpiony system biznesowy KobiecyInkubator.mp4

Video 3: Jakie Korzyści z Bloga Projektowego? KobiecyInkubator.mp4

Jeżeli ani temat odkrywania swojej pasji / powołania życiowego  ani tworzenia swojej kobiecej strony www.TwojeImieNazwisko.pl www.TwojaNazwaProjektu.pl lub: www.TwojBlog.pl nie jest dla Ciebie teraz ważne, zerknij proszę na moje dwa e-kursy:

Cokolwiek wymaga w Twoim życiu usprawnienia w dzialaniu lub wycieszenia – zapraszam na indywidualne sesje coachingowe:) a od jesieni na tematyczne grupowe sesje coachingowe (nie)wyłącznie dla kobiet! Kontakt do mnie: mbladowska@gmail.com


PS> Dla wytrwale czytających prezent z okazji dnia MAMY: rabat 50% na wejście do Babskiej Pracowni w pakiecie STANDARD. Wystarczy, że przelejesz na konto Kobiecego Inkubatora 50zł i tego samego dnia, a maksymalnie dzień później dostaniesz dane dostępowe do platformy e-learningowej i staniesz się częścią wirtualnej Babskiej Pracowni. Świętujemy Kobiecość i Macierzyństwo!!!!

dane konta bankowego: Kobiecy Inkubator Małgorzata Bladowska-Wrzodak 03114020040000310274320528  
Zapraszam do grona zwykłych-niezwykłych kobiet takich, jak TY!!


 

Pamiętaj, jako Coach jestem zawsze po Twojej stronie i dla Ciebie!

Małgorzata Bladowska-Wrzodak – istota czująca, kobieta, podwójna mama, żona, kochanka,
autorka książki: Jak być kobietą zadbaną finansowo?
i darmowej publikacji: Skuteczne Strategie Kobiety Pozytywnie Zakręconej

Life&Wellness 
Coach, International Coach Federation ACC in spe
Coach Oddechu, Asystentka w Nowej Szkole Oddechu
Bloggerka od Grudnia 2009; mój pierwszy blog http://kasakobiety.pl/

Ty też tak możesz, a nawet lepiej:) A na pewno… inaczej, po Twojemu.

 

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2020 KLEO Template a premium and multipurpose theme from Seventh Queen

Log in with your credentials

Forgot your details?