Kobieta i morze… kobieta dużo może w 2015!

ToCzegoSzukasz

*

Kobieta, spełnienie, okręt, samorealizacja
– co mają ze sobą wspólnego?

statDzisiaj publikuję kilka słów wstępu… Być może już to wszystko wiesz – o tworzeniu mapy marzeń… Czym jest jednak tytułowa Mapa Mocnych Marzeń?! Ha! 

Jesteś kobietą świadomą, aktywną, poszukującą. Sama sobie jesteś sterem, żeglarzem, okrętem. Twój okręt jest wspaniały, a przed Tobą nieograniczone morze możliwości. Jednak jeśli nie znasz kierunku dokąd płyniesz, jeśli światło latarni morskiej nie wskaże Ci drogi możesz zbłądzić w życiowym przestworze oceanu.

Kobieta i morze
TAK, kobieta i dużo może!

Zadbaj o to, by w Nowym Roku 2015 światło Twojej latarni świeciło jasnym blaskiem. Podpisz „umowę z losem”, skontaktuj się ze swoją podświadomością, byś mogła dopłynąć do wymarzonego portu Spełnienia. O pewnych kobietach mówi się: ta zawsze dostaje to, czego chce (…) ona umie wszystko zdobyć (…) los jej sprzyja…  Takie kobiety wiedzą czego pragną.

Od dziś to Ty stajesz się tą kobietą!!!

Poznaj kierunek, w którym płyniesz, dostrzeż blask Twojej osobistej latarni i zdobywaj to, czego pragniesz. Tym kompasem wskazującym drogę i światłem rozświetlającym życie jest mapa marzeń.

Obierz kurs na sukces,
i realizuj siebie
poprzez własne, MOCNO
przemyślane cele!!!

Część I. Wstęp

Co to jest mapa marzeń? Na początku troszkę teorii i definicji.

Czym jest mapa marzeń?

Jest skutecznym narzędziem oddziaływania na podświadomość poprzez tworzenie obrazów tego, czego pragniemy. Nie są to żadne czary-mary. Jest to swoisty rodzaj komunikacji z podświadomością, by lepiej, jaśniej i precyzyjniej określać swoje pragnienia i je realizować. Mapa powinna przedstawiać Twoje osobiste plany i marzenia, które oglądane codziennie w formie graficznej działają jak afirmacja i przyciągają realizację tego, co chciałabyś w życiu posiadać lub osiągnąć. Jest to także świetna zabawa, co gwarantuje, że podświadomość szybko się otworzy na przekazywane jej symbole, gdyż podświadomość jest jak dziecko – lubi dobrze się bawić!

Celem tworzenia mapy jest zrobienie planu osiągnięcia Twoich celów na najbliższy rok, za pomocą symboli i archetypów kulturowych. Akcesoria potrzebne do wykonania mapy marzeń są zależne od Twoich zdolności artystycznych. Podstawowymi akcesoriami są:

–         bristol lub cztery zlepione kartki A4

–         kolorowe czasopisma, dużo kolorowych czasopism!

–         kredki, farbki, długopis, nożyczki, klej,

–         zestaw ulubionych afirmacji.

Mogą być również muszelki, kamyczki, zdjęcia, kawałki materiału oraz wszystko, na co kusi Cię twórcza wyobraźnia. Jeśli zamierzasz powiesić swoje dzieło przydałaby się antyrama.

Technika tworzenia Mapy jest absolutnie dowolna. Jakąkolwiek technikę wybierzesz, wiedz że mapa marzeń to nie jest dzieło sztuki wystawiane w Luwrze, tylko TWOJA umowa z podświadomością.   Najważniejsze, aby obrazy na mapie oddawały symbolicznie nasze pragnienia. Możemy ustawiać obrazki dowolnie, w kształcie koła czy też rombu, jednakże astrologowie oraz specjaliści od Feng Shui zalecają oprzeć tworzenie mapy marzeń na planie tzw. siatki Bagua, gdyż jest ona harmonijna, czytelna i najlepiej oddziałuje na podświadomość. Wybór należy do Ciebie.

Rama_MapaMocnychMarzen

Tworząc Twoją osobistą mapę marzeń powinnaś zapełnić każdą z powyższych 9 przestrzeni obrazami, symbolami, archetypami tego, czego pragniesz, co chcesz osiągnąć w najbliższym roku. Mapa marzeń to obrazkowy koncert życzeń dla podświadomości.

Jeśli wolisz elektronikę i prace twórczą na komputerze, możesz mapę marzeń stworzyć wirtualnie, w specjalnym programie. W płatnej wersji tego e-kursu otrzymasz link i przetłumaczoną instrukcję.

 

<< Być może to wszystko już dawno wiesz, czym jest jednak tytułowa Mapa Mocnych Marzeń?! Ha! W następnym e-mailu uchylę rąbka tajemnicy! >>

Co na temat pełnego, płatnego szkolenia MMM myślą inne kobiety?

„Witam Małgosiu, dziękuje za wspaniały kurs. Bardzo pomaga mi uporządkować moje marzenia i cele. Jestem w trakcie, przed Tworzeniem Mapy Marzeń. Mapa już wisi na ścianie i czeka na moje wypełnienie, ale to jutro. Tak, chciałabym uczestniczyć w Grupie Wsparcia”. Asia

„Zabawa z metaforą bardzo mi pomogła :) Teraz juz wiem jak zrobić pierwszy krok, i każdy następny…” Aneta

 

PS> Oprócz powyższych darmowych instrukcji towrzenia mapy marzeń możesz zapisać się poprzez poniższy formularz na darmowe listy motywacyjne. Jeżeli czujesz jednak, że chcesz pójść w temat głębiej, by poważniej przygotować się do wszystkich etapów: rozeznania się w swoich wartościach, potrzebach serca, sytuacji w której aktualnie jesteś, bliżej przyjrzeć się swoim motywacjom, które skłaniają Cię do sięgania po kolejne cele i marzenia – koniecznie zapisz się na pełny, płatny kurs.

Zwykła Mapa to tylko koncenrt życzeń, jeżeli masz ochotę na więcej, skuteczniej, szybciej – czytaj o MMM:

Czasami mówimy, nie bez ironii, „możesz sobie pomarzyć”… A możesz przecież i pomarzyć i  z r o b i ć  kilka małych konkretnych kroczków w kierunku swoich marzeń! Na pewno zastanawiałaś się kiedyś, dlaczego „zwykła mapa marzeń” nie zawsze działa? Znasz na pewno przysłowie „dobrymi chęciami piekło wybrukowano”…

„Zanim zaczniesz się wspinać po drabinie sukcesu upewnij się, że jest ona oparta o właściwy budynek” Stephen Covey.

Zanim wybierzesz i przypelpisz dany obrazek na swoją mapę, powinnaś wiedzieć – czego tak naprawdę potrzebujesz, czego pragniesz, co jest zgodne z Tobą? Od samego „chciejstwa” nic dobrego samo się nie wydarzy!

 

Zcznijmy od początku. Myślimy obrazami i marzymy obrazami – dlatego warto wizualizować sobie przyszłość, nie pozostawać na etapie opisania jej słownie na kartce. Tak robią sportowcy przed igrzyskami – wyobrażają sobie, krok po kroku, swoje zwycięstwo.  To działa! Mapa Marzeń jest narzędziem do planowania przyszłości i zabawą równocześnie. Forma zabawy (wyklejanka kolażowa) pozwala uśpić czujność naszej podświadomość – „Ćśśś, nie robię nic ważnego… śpijcie lęki o moją przyszłość, ja tylko bawię się w wycinanki-wyklejanki, wcale nie chcę wyjść poza strefę komfortu, wcale a wcale, nic a nic!!” :)

Robienie takich map z końcem i początkiem roku jest coraz bardziej modne… No więc wyklejamy i wyklejamy te swoje chęci i pragnienia w postaci obrazu, a następnie wieszamy to dzieło na ścianie (zgodnie z powszechną instrukcją) i patrzymy na nie… Wypatrujemy wręcz oczy i czekamy, czekamy na cud! Czasami działa:)
A czasami nie…

Warto bardzo dobrze przemyśleć, co znajdzie się na tym obrazie. Cała sztuka polega na tym, aby zrobić taką mapę MOCNYCH marzeń, która będzie tętniącym źródłem wiary i inspiracji przez okrągły rok, dla Ciebie! Taką mapę, która nie będzie koncertem przypadkowych życzeń, tylko czymś znacznie, znacznie MOCniejszym – będzie OBRAZem marzeń płynących z przestrzeni Twojego serca.

I MODUŁ – to prosta instrukcja znajdująca się na początku tego postu oraz mailing z listami motywacyjnymi, na które można zapisać się bez opłat:

Zapisz się na e-kurs coachingowy z tworzenia Mapy Mocnych Marzeń i Wyznaczania Celów na 2015r. I moduł bez opłat!!

Adres e-mail
Imię
Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Politykę prywatności


Jeżeli masz problem z zapisem, napisz w temacie e-maila:
„mapa mocnych marzeń” mbladowska@gmail.com

 

II MODUŁ to inwestycja 49zł płatne na konto w tytule:
„Mapa Mocnych Marzeń”

Kobiecy Inkubator Małgorzata Bladowska-Wrzodak
03114020040000310274320528

——————————————————————————————————
UWAGA!! MMM – uzupełniający warsztat coachingowy  w Twoim mieście!
Od Stycznia 2015 mam możliwość przeprowadzania warsztatu MMM „na żywo”,
bez dodatkowych opłat – w Twoim mieście!
 
Wystarczy, że
 zorganizujesz grupę około
10-15 osobową i przeprowadzę 3h warsztat uzupełniający, bez żadnych dodatkowych opłat
– dla Uczestniczek które zakupiły pełen kurs MMM.

Zainteresowane organizatorki proszę o kontakt na: mbladowska@KobiecyInkubator.pl
——————————————————————————————————

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2020 KLEO Template a premium and multipurpose theme from Seventh Queen

Log in with your credentials

Forgot your details?