Domowe SPA – marcowy warsztat 1/2 w Kobiecym Inkubatorze Pruszków k. Warszawy

DSC_0084

Zacznę od Trochę Przydługiego Wstępu.

Hanię poznałam na warsztatach coachingowych i to był FLOW od pierwszego wejrzenia. Nie dajcie się zwieść ogłoszeniu! „Aby ciało promieniało” – Twoje domowe SPA” Ten warsztat to będzie nie tylko strawa dla ciała, ale równie strawa dla ducha – dla rozbudzenia TWOJEJ wewnętrznej KREATORKI, KOBIETY, która pieści swoje kobiece ciało i balsamuje duszę, podsyca ogień twórczości – czegokolwiek dotknie się w życiu zamienia w ZDROWE, pulsujące jej wyjątkowością piękno! … a wszystkie te wspaniałości tworzy własnymi rękoma!

Podejście Hani do domowych kosmetyków i celebracji kobiecego piękna ułatwia zrozumienie, że każda z nas na równi – może promieniować swoim pięknem bez obaw, że wzbudzi się czyjąś zazdrość. To podejście do zdrowej emanacji tego kim – ja jedyna taka kobieta na świecie – jestem. Jestem i promieniuję swoim pięknem, Jestem i pieszczę swoją kobiecość we WŁASNYM DOMOWYM SPA.

Zapraszam, ugoszczę wszystkie miłe Panie u siebie!

DSC_0064 DSC_0083

DSC_0166 DSC_0643
ekokosmetyki_ava1

————————————————————–
„Aby ciało promieniało” – Twoje domowe SPA
————————————————————–

Jesteś zmęczona i przytłoczona nadmiarem spraw? Marzysz o chwili spokoju, przyjemności i odpoczynku? Jest coś, co odmieni Twoją codzienność. Otworzy świat przyjemności, aromatów i piękna prosto z natury. To warsztat tworzenia naturalnych kosmetyków – prawdziwy „balsam” dla ciała i duszy. Oddaj się świetnej zabawie i zdobądź cenne umiejętności. Przekonaj się, jak niezwykłe rzeczy sama potrafisz stworzyć.

Uwaga: umiejętności zdobyte na warsztatach są silnie uzależniające:).

Na warsztatach:

+ Wykonasz musujące, kolorowe i aromatyczne babeczki oraz kule do kąpieli, piękniejsze i zdrowsze niż te, które widzisz w sklepach.

+ Poznasz moc pachnącej, kwiatowej soli kąpielowej, dowiesz się, co sól ma wspólnego z „diabelskimi mocami” i dlaczego kąpiel z solą jest kojąca dla naszego ciała i ducha.

+ Zajrzysz do świata peelingów, dowiesz się dlaczego warto je robić i które najlepiej Ci służą. Wykonasz własnoręcznie peeling do ciała, dostosowany do potrzeb Twojej skóry.

+ Czy wiesz, czym są świece do masażu? Dlaczego pomimo, że są takie drogie, zdobywają ogromną popularność w gabinetach SPA? Poznasz tajniki tworzenia tego ekskluzywnego i modnego produktu.

+ Dowiesz się, dlaczego „zjadanie” parafiny nie służy Twojemu zdrowiu i nauczysz się tworzyć zdrowe balsamy/szminki do ust o boskim zapachu czekolady, które nie będą dla Ciebie szkodliwe.

+ Zobaczysz jak łatwo i szybko można stworzyć doskonałe masło do ciała, które odżywi Twoją skórę po każdej kąpieli.

+ Przekonasz się, że tworzenie ekskluzywnych ekokosmetyków nie musi być drogie, zobaczysz jak wiele naturalnych składników, z których możesz zrobić ekokosmetyki, już masz w swoim domu.

+ Dowiesz się, dlaczego warto samemu robić domowe kosmetyki i gdzie nabywać dobrej jakości produkty do ich tworzenia.

+ Ponadto poznasz uzdrawiającą moc niektórych ziół i olejków eterycznych, zdradzę Ci kilka sprawdzonych – zdrowych sposobów, jak z doskonałym efektem pozbywać się pryszczy, przeziębienia, czy uporczywego bólu gardła bez używania chemicznych medykamentów.

+ Po warsztatach zabierzesz ze sobą własnoręcznie wykonane: babeczki/kule kąpielowe, świecę do masażu, masełko do ciała, sól kąpielową, balsam lub szminkę do ust, peeling do ciała.

Zapraszamy wszystkie Miłośniczki przyjemności, natury, zdrowia i dobrej zabawy!
Wszystkie materiały do tworzenia ekokosmetyków zawarte są w cenie warsztatów. Do produkcji ekokosmetyków będziemy używać naturalnych produktów wysokiej jakości.

Serdecznie zapraszamy,
Hanna Sobkowska i organizatorka: Małgorzata Bladowska-Wrzodak Coaching
Więcej o Hani poczytasz tu: http://synchronia.com.pl/zespol_ind_15.html

 

Kiedy?
1 MARCA 2015
w godz.: 10:00-15:00

Gdzie?
Pruszków pod Warszawą (dojazd WKD, SKM, 15 min autem z centrum Warszawy)

Ile warto zainwestować w swoje ZDROWE piękno?
250 zł/os
Wszystkie materiały są wliczone w koszty warsztatów!

Warsztat potrwa max 6h, odbywają się w grupie do 12 osób.

Gwarancją miejsca na warsztatach jest wpłata w wysokości 180 zł na konto Synchronii:
MBank 60 1140 2017 0000 4002 0305 4780
Hanna Sobkowska
Synchronia Czasoprzestrzeń Inspiracji
64-115 Wilkowice, ul. Mleczna 2

Wpłata 180 zł na konto Synchronii jest gwarancją rezerwacji miejsca na warsztatach.
Wszystkie materiały zawarte są w cenie warsztatów.

Uwaga, z racji przerwy urlopowej w Synchronii, wpłaty zaliczek dokonane w dniach 24.01 – 8.02.2015 r. zostaną potwierdzone mailem zwrotnym w dniu 9.02.2015 r.

To będzie absolutnie WYJĄTKOWY CZAS!
Serdecznie zapraszamy!

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2020 KLEO Template a premium and multipurpose theme from Seventh Queen

Log in with your credentials

Forgot your details?