Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Kobiece Kręgi Widnokrąg

21 marca 2015 - 22 marca 2015

Wydarzenie Nawigacja

girls-438148_1280

Zapraszam Ciebie do WidnoKręgu – wspólnie wyruszymy w podróż poprzez wszystkie cykle
kobiecego życia. Jeden weekend w miesiącu, przez osiem spotkań będziesz mogła  współtworzyć krąg zasilając swoją kobiecość. Jesteś mile widziana. Czekamy na Ciebie taką, jaka jesteś!

Kama o swoich kręgach pisze tak:
„Razem tworzymy bezpieczną, kochającą przestrzeń, w której rozmawiamy, medytujemy, śpiewamy , tańczymy, masujemy się, gotujemy, malujemy, śmiejemy się i płaczemy…  Przytulamy te nieukochane jeszcze fragmenty w nas i to co nadal jest oddzielone w naszym życiu, a pragnie być przyjęte do serca. W ten sposób wracamy do naszej nieskrępowanej naturalności, mądrości, intuicji i siły. Rozpuszczamy iluzję oddzielenia, odzyskujemy moc. Każda z nas wnosi swoją zwyczajną – niepowtarzalną jakość inspirując i wzbogacając Krąg.
Z kobiecą delikatnością przyglądamy się naszym wewnętrznym dziewczynkom, nastolatkom, kobietom w rozkwicie, matkom, kochankom i starym wiedźmom (tym, które wiedzą:) Świętujemy własne rytuały, dotykamy swojej seksualności, swoich korzeni, związków, granic, potrzeb, przekonań, blizn i bólu. Czule dajemy im równe miejsca, odpuszczamy sobie wszystko czym powinnyśmy być… Z radością dzielimy się talentami, wspieramy obecnością.
Tu jest miejsce na doświadczanie wszystkiego takim jakie jest, na nas całe ze wszystkim co mamy, z czym i w czym jesteśmy. I to jest cudem, który celebrujemy! WidnoKrąg to dwudniowy warsztat korzystający z tradycyjnych jak i nowoczesnych narzędzi, metod i technik rozwoju osobistego pomagających nam wrócić do Wewnętrznego Domu.
Miłość rozbiera nas z płatków iluzji każdym zranieniem byśmy stali się Kim Prawdziwie Jesteśmy…

Szczegóły

Start:
21 marca 2015
Koniec:
22 marca 2015

Organizator

Kama Jankowska
Strona internetowa:
kamajankowska.com

Miejsce

Warszawa
Warszawa, + Google Map

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2019 KLEO Template a premium and multipurpose theme from Seventh Queen

Log in with your credentials

Forgot your details?