Co to jest Inkubator Pasji i Blog-Projektów?


Witaj,
Małgosia Bladowska-Wrzodak z tej strony. 

Przygotowałam dla Ciebie bezpieczną, wirtualną kobiecą przestrzeń do pracy własnej. Jeśli powiesz sobie TAK – za chwilę dam Ci dostęp do specjalnej strony internetowej załadowywanej coraz to nowymi, mocnymi materiałami z rozwoju osobistego, e-marketingu i technicznymi wskazówkami krok-po kroku. Pamiętaj, że ja też kiedyś byłam „zielona”.  Czas wydobyć z siebie wszystkie kolory tęczy!

 Ale po kolei!

Najpierw poznasz siebie – swoje zasoby, pasje, swoje mniejsze i większe – talenty i talenciki. Poczujesz swoją siłę i sprawczość. Napiszesz misję i wizję swojego życia. Następnie zaczniesz uczyć się jak wykorzystać swój potencjał, aby wyjść z nim na zewnątrz – zaczynając od wirtualnego świata. Stworzysz swój blog-projekt, czyli tak zbudowany i prowadzony blog, by w przyszłości dawał Ci możliwość  łatwego przekształcenia go w e-biznes. Kiedy zbudujesz mocny potencjał swojego bloga, będziesz mogła zarejestrować swoją działalność i zacząć e-sprzedawać bezpośrednio z bloga.

Jakie korzyści będziesz czerpała, po wejściu do Inkubatora?

Po skorzystaniu z poniżej opcji: KUP TERAZ otrzymasz login i hasło na stronę e-szkoleniową, załadowaną materiałami
w formatach: audio, video , PDF, e-book.

Przez cały rok kalendarzowy możesz korzystać z materiałów, konsultacji e-mail, forum, burzy mózgów z pozostałymi Uczestniczkami. Dodatkowo możesz skorzystać z opcji: Pogotowie Grafika/Informatyka oraz coachingów – on-line (przez Skype, telefon) lub spotkań w Warszawie.

Nie zostajesz sama, na każdym etapie prac możesz liczyć na moje osobiste wsparcie a także coraz mocniej powiększającej się grupy przedsiębiorczych pasjonatek!

Aktualna Uczestniczka potwierdza:

basia”Polecam wszystkim – jako jedna z uczestniczek. Cała załoga Bloga Projektowego nie pozwala mi na chwilę spokoju a dzięki temu mój blog w końcu zaczyna wyglądać tak jak sobie wymarzyłam. Mam czas na to, żeby robić to co kocham i na czym chcę zarabiać, bo całą resztą zajmują się super ludzie”.

Basia Szmydt, autorka blog-projektu: http://fabrykaprezencika.pl/

Na prawdę nie wiem jak mogłam tak długo zwlekać z zapisaniem się do Blog osProjektu. Wielokrotnie już próbowałam postawić na siebie, zrezygnować z etatowej pracy aby móc poświecić więcej czasu rodzinie i swoim pasjom, otworzyć jakiś własny biznes, jednak do tej pory to był jedynie słomiany zapał. Wreszcie trafiłam na Blog Projekt, chyba po prostu w odpowiednim dla siebie momencie. Czas, który poświeciła mi Małgosia, jej wiedza i zaangażowanie w mój projekt pozwoliły na osiągniecie celów jakie sobie postawiłam. Co dla mnie było bardzo ważne, przy każdym spadku energii i zachwianiu wiary w to czy w ogóle warto Małgosia skutecznie ustawiała mnie do pionu i motywowała do kolejnych działań. Po każdej sesji coachingowej łapię wiatr w żagle, rozpiera mnie energia i chęć działania. W głowie gotuje się od nowych pomysłów i nie nadążam z ich zapisywaniem. Uwielbiam to uczucie i chyba powoli się od niego uzależniam :)

Maria, autorka bloga kulinarnego http://ostroslodko.pl/

Jeśli któraś z Was chce postawić na siebie, zacząć robić coś dla siebie to Babska Pracownia jest miejscem, które zdecydowanie może Wam w tym pomóc. Wiem to po sobie. Ja nadal dopracowuję swój projekt i raczkuję w tym temacie ale teraz wiem, że na pewno się uda bo już widzę efekty.”

W rocznym programie STANDARD 123

Pomysł na blog-projekt / e-biznes

Połączysz swoje pasje i wartości z kluczowymi elementami blog-projektu: grupa docelowa, idealny klient, nisza, misja, hasło przewodnie projektu.

 Jak promować projekt

Podstawy: copywriting, sposoby darmowej promocji, pozycjonowanie, metody zdobywania linków, artykuły do przedruku, e-marketing społecznościowy, branding.

  E-Konsultacje

Będziesz miała możliwość konsultacji drogą e-mailową w ciągu 1 roku szkoleniowego; plus mailing motywacyjny na Twoją skrzynkę.

Video-Instruktaże aspekty techniczne

Jak skonfigurować: WordPress, domena i hosting – krok po kroku, autoresponder, formularze zapisu na stronie typu SqeezePage/LandingPage.

 Jak organizować projekt

Jak pisać tzw. content, jak tworzyć i dystrybuować darmową wiedzę, wskazówki – od amatorki do ekspertki – jak „wyramować się” z konkurencji? Jak tworzyć sieć społeczną. Jak jeszcze korzystać na blog-projekcie?

*  Cena nie obejmuje okresowej opłaty za domenę i hosting (to są opłaty na rzec usługodawców tych usług). Za dodatkową opłatą doradzimy i „poprowadzimy Cię za rączkę” przez wszelkie kwestie informatyczne i graficzne.

 BONUS # 1. Dwa podarunki dla każdej Uczestniczki (wysyłam pocztą tradycyjną: kolczyki hand-made, dwa jednomiesięczne karnety taneczne – do zrealizowania w Warszawie)

 BONUS # 2. Trzy wirtualne spotkania/nagrania z autorytetami (branding, pozycjonowanie, motywacja)

BONUS # 3. Grupowa promocja Twojego autorskiego blog projektu.

 TAK!! Zajmuję swoje miejsce w programie Inkubator Blog Projektów

Jakąkolwiek decyzję podejmiesz, pozdrawiam ciepło, z pasją d z i a ł a n i a!

 

 

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2020 KLEO Template a premium and multipurpose theme from Seventh Queen

Log in with your credentials

Forgot your details?