Sama zbudujesz swój blog-projekt, a może lepiej abyśmy zrobili to za Ciebie?

Małgorzata Bladowska-Wrzodak

Małgorzata Bladowska-Wrzodak
właścicielka
Life&Wellness Coach, autorka poradników i e-kursów, wyłącznie dla kobiet!!

Witaj, Małgosia Bladowska-Wrzodak z tej strony.

Przygotowałam dla Ciebie bezpieczną, wirtualną kobiecą przestrzeń do pracy własnej:
=> dotrzesz do swoich pasji i talentów
=> stworzysz koncepcję marketingowo-sprzedażową
=> zbudujesz blog-projekt oparty na pasji
=>  aż wreszcie zaczniesz zarabiać na tym, co kochasz robić najbardziej!

Brzmi jak bajka?  … Bajka o drogocennym skarbie, którego tak pragniesz, a którego zaciekle strzeże wielogłowy smok… np. boisz się, czy poradzisz sobie z technicznymi aspektami strony/bloga? STOP! Przewiduję tylko dobre zakończenie Twojej pasjonującej przygody.

Otrzymasz wsparcie motywacyjne (proces e-coachingu wart 600 zł!), informatyczne, graficzne i dużo ciepła i serdeczności z mojej strony, nie tylko wirtualnego:) Efekt: będziesz pasjonatką z własnym blogiem, budującą swoją pozycję ekspercką, będziesz dzieliła się wiedzą, wspierała innych i zarabiała na tym… Czego chcieć więcej?!***

Przeczytaj opinie Uczestniczek:

„Polecam wszystkim – jako jedna z uczestniczek. Cała załoga Bloga Projektowego nie pozwala mi na chwilę spokoju a dzięki temu mój blog w końcu zaczyna wyglądać tak jak sobie wymarzyłam. Mam czas na to, żeby robić to co kocham i na czym chcę zarabiać, bo całą resztą zajmują się super ludzie”.

Basia Szmydt, autorka blog-projektu: http://fabrykaprezencika.pl

„Na prawdę nie wiem jak mogłam tak długo zwlekać z zapisaniem się do Blog Projektu. Wielokrotnie już próbowałam postawić na siebie, zrezygnować z etatowej pracy aby móc poświecić więcej czasu rodzinie i swoim pasjom, otworzyć jakiś własny biznes, jednak do tej pory to był jedynie słomiany zapał. Wreszcie trafiłam na Blog Projekt, chyba po prostu w odpowiednim dla siebie momencie. Czas, który poświeciła mi Małgosia, jej wiedza i zaangażowanie w mój projekt pozwoliły na osiągniecie celów jakie sobie postawiłam. Co dla mnie było bardzo ważne, przy każdym spadku energii i zachwianiu wiary w to czy w ogóle warto Małgosia skutecznie ustawiała mnie do pionu i motywowała do kolejnych działań. Po każdej sesji coachingowej łapię wiatr w żagle, rozpiera mnie energia i chęć działania. W głowie gotuje się od nowych pomysłów i nie nadążam z ich zapisywaniem. Uwielbiam to uczucie i chyba powoli się od niego uzależniam :)

Maria, autorka bloga kulinarnego http://ostroslodko.pl/

„Inkubator Małgosi dał mi niesamowitego kopa do działania. Wcześniej ciągle odwlekałam w czasie decyzję, o zajęciu się tym, co kocham. Dzięki pomocy samej Małgosi, jak i materiałów, które specjalnie dla mnie przygotowała, ruszyłam do przodu. Dostałam solidną bazę wiedzy i niesamowite wsparcie. Gdybym cofnęła czas, bez wahania znowu podjęłabym taką samą decyzję Warto!

Ola, autorka bloga o języku niemieckim i nie tylko: http://niemieckasofa.pl/

Pod tym linkiem znajdziesz FAQ – czyli najczęściej zadawane przez Was pytania

W pakiecie wychodzi najkorzystniej!

 

UWAGA! Jeżeli w formularzu zamówienia nie wyświetlają się ceny promocyjne, dokonaj wpłaty na konto
Kobiecy Inkubator Małgorzata Bladowska-Wrzodak
nr rachunku bankowego:
03114020040000310274320528 

# Odrębna strona e-szkoleniowa z materiałami do pracy własnej.

# Roczny dostęp do materiałów szkoleniowych.

# Trzy wirtualne spotkania/nagrania z autorytetami (branding, pozycjonowanie, motywacja)

# Grupowa promocja Twojego autorskiego blog projektu.

Wy-inkubowane blog-projekty:

 

Słowniczek pakietów:

  • Konceptualizacja: dopracujesz swój pomysł na „blog-projekt”/e-biznes; omówimy kluczowe elementy blog-projektu, grupa docelowa, idealny  klient, nisza, misja, hasło, Twoja pasja/pasje, zasobnik potencjału.
  • Video-instalacje: instruktaż konfiguracji: WordPress, domena i hosting – krok po kroku, autoresponder, formularze zapisu na stronie typu SqeezePage/LandingPage.
  • Promocja: copywriting, sposoby darmowej promocji, pozycjonowanie, metody zdobywania linków, artykuły do przedruku, e-marketing społecznościowy, branding.
  • Organizacja: content, darmowa wiedza, od amatorki do ekspertki – jak „wyramować się”? Tworzenie sieci społecznej. Jak korzystać na blog-projekcie?
  • E-Konsultacje: będziesz miała możliwość – konsultacji drogą e-mailową w ciągu 1 roku szkoleniowego; oraz mailing motywacyjny na Twoją skrzynkę.
  • Pogotowie IT: Pomoc w wyborze i konfiguracji usługi hostingowej, instalacja i pomoc w wyborze autorespondera, stworzenie strony typu sqeezepage i box’u do zbierania adresów email (konfiguracja formularzy zapisów).
  • Pogotowie graficzne:  wybierzesz skórkę spośród wielu profesjonalnych tematów WordPress; stworzymy Logo według Twoich wskazówek.
  • Coach Skype/Telefon (2x2h zegarowe w ustalonym czasie). Ja będę dzwonić do Ciebie – aby słuchać i pytać. Ty będziesz odpowiadać…sobie… aż stworzysz plan działania i zrealizujesz swoje cele w oparciu o własne zasoby i potencjał rozwoju.
  • Aktywacja e-płatności: Instalacja wtyczki umożliwiającej płatność on-line np. przelewy na PayPal i powiadomienia na SMS o wpływających wpłatach.*  Cena nie obejmuje kosztu wybranej wtyczki do e-płatności oraz okresowej opłaty za domenę i hosting (to są opłaty na rzec usługodawców tych usług). Jeżeli wybierzesz pakiet Gold lub Platinium – doradzimy i „poprowadzimy Cię za rączkę” we wszystkich tychdziałaniach.

–>Wejdz do Inkubatora Pasji i Blog-Projektow Pasjonatek 
Napisz: mbladowska (at) KobiecyInkubator.pl
Zadzwoń: Skype: mbladowska, tel. 505 252 022

*
Wybierz swój pakiet. Czekam na Ciebie w Kobiecym Inkubatorze Blog-Projektów!

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2020 KLEO Template a premium and multipurpose theme from Seventh Queen

Log in with your credentials

Forgot your details?